طراحی پرتال آموزشی

با طراحی پرتال آموزشی و طراحی انواع وب سایت حرفه ای برای مراکز آموزشی(در سطح گسترده و کوچک)می توان قدم بزرگی در زمینه آموزشی برداشت.هدف طراحی پورتال طبقه بندی کردن اطلاعات و دسترسی به آن هاست که درواقع این کار به منظور جلوگیری از پراکندگی و از دست دادن اطلاعات و همچنین ارتقاع سطح پاسخگویی به مخاطبان و بهروری بیشتر سازمان انجام می گیرد.

در این مطلب سعی داریم نگاه کلی داشته باشیم به نحوه ساخت پرتال آموزشی و ویژگی های آن.

راهکار ويژه تیم ویستا براي طراحی سایت حرفه ای و طراحی پرتال ویژه موسسات آموزشی مبتني بر درک نيازمندي هاي مخاطبان خاص اين موسسات است. دانشجويان و فراگيران، اساتيد و معلمان، پژوهشگران و محققان و کارکنان موسسات، ذينفعان و مخاطبان اصلي وب سايت و پرتال طراحي شده براي موسسات آموزشي و آموزش عالي هستند. مهم ترين بخش راهکار ويژه پرتال هوشمند براي موسسات آموزشي معماري و چيدمان محتواست به نحوي که هرکدام از گروه هاي ذينفع ذکر شده بتواند حداکثر بهره برداری از محتوا و خدمات ارائه شده در وب سايت و پرتال موسسه را داشته باشد. ارتباط با سيستم هاي داخلي آموزشي موسسه، ارائه ماژول هايي با هدف مديريت منابع دانش موسسه و امکان ايجاد فرآيندهاي درون سازماني موسسه از ديگر محورهاي راهکار ويژه گروه ویستا براي سفارش طراحي وب سايت و طراحي پرتال موسسات آموزشي است. شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی ویستا با ارائه مناسب ترین هرینه طراحی سایت و بهترین نمونه طراحی سایت ، طراحی پرتال شما را در رسیدن به هدفتان کمک می کند. 

ساخت-پرتال-موزشی

تعریف درست و دقیق دسترسی های در طراحی پرتال آموزشی یکی از مهم ترین موارد است.دسترسی تعریف شده و امنیت دو رکن اساسی یک پرتال است.

طراحی-پرتال-آموزشی

وجود یک خبرنامه جهت مباحث مهم و مطرح مرکز آموزشی و همچنین اعلان برای پیام های عمومی و خصوصی باعث افزایش بهروری می شود.

پرتال-آمزوشی

هسته اصلی یک پرتال طراحی وبسایت آن است.رابطه کاربری و تجربه کاربری باید بگونه ای کدنویسی شود که ساده،قابل فهم و حرفه ای باشد.

طراحی-حرفه--ای-پرتال

پنل کاربری باید بگونه ای طراحی شود که امکان شخصی سازی وجود داشته باشد و کاربر بتواند با سلایق شخصی خود اطلاعات را طبقه بندی کند.

در صورتی که شما به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد.

اما هنگام استفاده از طراحی سایت با cms ، هر چند امکان طراحی اختصاصی وجود دارد، اما لزومی ندارد این روش را انتخاب کنید. بلکه می‌توانید یکی از قالب‌های پیش فرض این سایت ساز را انتخاب و سپس آن را با توجه به نیاز و سلیقه خودتان ویرایش دهید. در نتیجه هزینه ساخت سایت شما بسیار کمتر خواهد شد

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی سایت حرفه ای معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank