طراحی ویدئو موشن

طراحی ویدئو موشن از زیرمجموعه موشن گرافیک ها می باشد که تلفیقی از فیلمبرداری واقعی و گرافیکی است. در طراحی ویدئو موشن قسمت هایی از فیلم که قابلیت فیلمبرداری ندارند با گرافیک انجام می شوند. از ویدئو موشن ها برای تبلیغات و آموزش استفاده می شود و راه حلی مناسب برای تبلیغات برند یا محصولات و یا معرفی شرکت ها می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ویدئو موشن و اطلاع از نحوه درخواست و قیمت موشن گرافیک و  تماس با کارشناسان ما در فرم مشاوره ویستا شماره تماس خود را وارد نمایید و یا با کارشناسان ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان طراحی ویدئو موشن تیم ویستا

برای  مشاوره طراحی ویدئو موشن ، لوگو موشن حرفه ای و مشاهده نمونه کار موشن گرافیک می توانید بصورت آنلاین و یا تلفنی با مشاورین ویستا در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین  می توانید از طریق فرم زیر شماره تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. قیمت ویدئو موشن متناسب با محصول شما تعیین می شود. 

 

تفاوت-موشن-گرافیک-اینفوگرافیک

مراحل طراحی ویدئو موشن در شرکت ویستا

blank

انتخاب طرح مورد نظرمتناسب با هدف و تخصص شما

گفت و گو در مورد ویئو موشن، حوزه فعالیت و اولویت ها

نمایش اولیه طراحی به مشتری

بازنگری در طراحی ویدئو موشن

طرح نهایی ویدئو  موشن

ویدئو موشن چیست؟

ویدئو موشن از زیرمجموعه های موشن گرافیک می باشد که تلفیقی از فیلمبرداری واقعی و استفاده از عناصر گرافیکی است به اینصورت که قسمت هایی از ویدئو موشن که قابلیت فیلمبرداری ندارد با استفاده از عناصر گرافیکی ساخته می شود. طراحی ویدئو موشن یکی از روش های خوب و کاربردی برای تبلیغات و آموزش می باشد. طراحی ویدئو موشن مانند موشن گرافیک است با این تفاوت که در تهیه ویدئو موشن تنها از متحرک سازی وکتور ها و عناصر ثابت استفاده نمی شود بلکه علاوه بر وکتور ها و کار با نرم افزار های مختص این کار، فیلمبردانی و بازیگری نیز وجود دارد به اینصورت که به عنوان مثال شخصی ارائه درسی یا تبلیغاتی را انجام می دهد و در کنار آن از انیمیشن و وکتور ها و عناصر متحرک نیز استفاده می شود .

ویدئو-موشن-چیست
مزیت-طراحی-ویدئو-موشن

مزیت طراحی ویدئو موشن حرفه ای

برای طراحی یک کلیپ مطمعنا به پارامتر ها مختلفی از قبیل صدابرداری یا صداگذاری، نورپردازی، دوربین، بازیگران ، تدوین ویدئو و همچنین طراحی گرافیکی نیاز دارید. در ویدئو موشن برخی کارها به عهده کامپیوتر می باشد و متخصص حوزه طراحی گرافیکی . از جمله مزایای طراحی ویدئو موشن می توان به تبلیغات موثر در فضای مجازی ، ایجاد ذهنیت ، معرفی برند و محصولات اشاره کرد.

به عنوان مثال می توانید این لینک را مشاهده نمایید: نمونه موشن گرافیک در شرکت نرم افزاری ویستا . تنها کافی است با مشاورین ما در زمینه مورد نظر خود مشورت نمایید ومتناسب با اهداف و کسب و کار خود طراحی ویدئو موشن حرفه ای داشته باشید.

کاربردهای طراحی ویدئو موشن

با ایجاد ویدئو موشن حرفه ای توسط تیم گرافیکی و حرفه ای می توانید به کسب و کار خود هویت ببخشید و برند خود را مطرح تر نمایید. همچنین اگر در حوزه آموزش فعالیت می کنید طراحی ویدئو موشن کمک بزرگی به شما می کند .. بطوریکه در ویدئو صحبت می کنید و و مطالب آموزشی را توضیح می دهید و در ادیت ویدئو و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی از نظر گرافیکی ویدئو شما ادیت می شود. در نتیجه آن ویدئو جذاب تری خواهید داشت.

کاربردهای-ویدئو-موشن

علاوه برطراحی ویدئو موشن شرکت ویستا چه خدماتی ارائه می کند؟

ویژگی ها و امکانات طراحی ویدئو موشن 

نوآوری-ساخت-لوگو-موشن

نوآوری

یکی از پارامتر ها و ویژگی های مهمی که در ایجاد ویدئو موشن اساسی است، مبحث نوآوری است. نوآوری در طرح ها در گرافیک و بطور کلی خلاقیت در کار از ویژگی هایی است که هر ویدئو موشنی باید داشته باشد.

گرافیک-ساخت-لوگو-موشن

گرافیک

در طراحی ویدئو موشن در شرکت ویستا استفاده از طرح های گرافیکی جذاب توسط متخصصین این حوزه و استفاده از عناصر گرافیکی مناسب و حرکت های مناسب در طرح ها انجام می شود که باعث جذاب تر شدن ویدئو موشن خواهد شد.

تاثیرگذاری-در-ساخت-لوگو-موشن

تاثیرگذاری

انتخاب پارامتر های تاثیرگذار و منحصربه فرد و همچنین تیم بازیگری و ویدئو حرفه ای در طراحی ویدئو موشن برای ایجاد ویدئو مخاطب پسند بسیار مهم است بخصوص برای تبلیغات برند و محصول شما.

صداگذاری-ساخت-لوگو-موشن

صداگذاری جذاب و تاثیرگذار

استفاده از صدای مناسب و یا انتخاب بازیگر یا گوینده ای با بازیگری خوب و صدای مناسب و جذاب و همچنین استفاده از صدا و موسیقی مناسب می تواند ویدئو موشن را جذاب تر نماید و اثرگذاری آن را بیشتر کند. 

لوگو-موشن-حرفه-ای-ویستا

مزایای طراحی ویدئو موشن

ورود به بازاریابی ویدئویی و تبلیغات حرفه ای و بروز

هدفدارتر  کردن برند شما

افزایش جذابیت ویدئو های شما

یکی از پارامتر های مهم در سئو وب سایت شما

انتقال مفاهیم و اهداف شما به بهترین نحو

کمک به بازاریابی در شبکه های اجتماعی

مراحل تولید و طراحی ویدئو موشن خلاقانه چیست؟

نوآوری-ساخت-موشن-گرافیک

1- طوفان فکری (BrainStorming)

همانند بسیاری از کار های خلاقانه ، ویدئو موشن حرفه ای شامل کار فکری زیادی است. منظور گروهی متشکل از نویسنده متن یا سناریو، کارگردانان هنری و خلاق، طراحان یا دیزاینر ها و … که طوفان فکری ترکیبی از ایده ها و خلاقیت هاست.

سناریو-ساخت-موشن-گرافیک

2- استوری بورد (StoryBoard)

در طراحی ویدئو موشن استوری بورد یا سناریو بسیار مهم می باشد. در استوری بورد ایده ها بصورت طرح اولیه به نمایش در می آیند که بطور کلی داستان و حرکات و نحوه انتقال پیام را نمایش می دهد.

گرافیک-ساخت-موشن-گرافیک

3- انیمیشن سازی (Animating)

بعد از توسعه استوری بورد، شروع به انیمیشن سازی می کنیم که کاری زمان بر می باشد که برای به حرکت درآوردن عناصر ثابت و جان بخشیدن به آن ها و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی انجام می شود.

فیلمبرداری-ویدئو-موشن

4- فیلمبرداری

در این مرحله با استفاده از سناریویی که از قبل آماده شده بود و تیم فیلمبرداری ، کار فیلم برداری از فرد یا گروه مورد نظر انجام می شود و با استفاده از عناصر گرافیکی و ترکیب آن ها با هم ایجاد ویدئو موشن ایجاد می شود.

ترکیب-حرفه ای-ساخت-موشن-گرافیک

5- پایان دادن (sign-off)

در این مرحله خروجی کار طبق درخواست مشتری انجام شده و جلسه نهایی با مشتری گذاشته می شود و خروجی کار به او نمایش داده می شود. امکان دارد مشتری اصلاحاتی را درخواست نماید که و یا ایده جدیدی به آن اضافه کند و در نهایت ادیت ها انجام می شود و محصول نهایی آماده می شود. 

تاثیرگذاری-ساخت-موشن-گرافیک

6- رندر و تحویل (rendering, delivering)

سکانس های انیمیشن تائید شده به یکسری کامپیوتر در شبکه داده می شود تا فریم به فریم در استایل و تکسچر دلخواه رندر شوند. انیمیشنی که رند شده می تواند در فرمت های مختلی باشد و تبدیل شود تا براحتی به مشتری تحویل داده شود.

سوالات متداول در مورد طراحی ویدئو موشن

قبل از شروع کار لازم است با مشاورین ما در بخش طراحی گرافیکی در تماس باشید و طرح مورد نظر خود را متناسب با هدف و تخصص خود ایجاد نمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت ویدئو موشن و همچنین زمان مورد نیاز برای ایجاد ویدئو موشن با مشاوره رایگان ویستا در تماس باشید. 

برای شروع طراحی ویدئو موشن حرفه ای و متناسب با کسب و کارتان نمونه کارهای مختلف را مشاهده نمایید و پس از مشاوره با تیم گرافیکی و تایید طرح مورد نظر خود و همچنین انتخاب گروه فیلمبرداری و بازیگر ارائه دهنده طراحی ویدئو موشن آغاز می شود.

زمان مورد نیاز برای ایجاد ویدئو موشن بستگی به پارامتر های مختلفی دارد. از آنجا که در طراحی ویدئو موشن بر خلاف ساخت موشن گرافیک از فیلمبرداری و بازیگری و ترکیب آن با عناصر گرافیکی متحرک استفاده می شود زمان بیشتری موورد نیاز استو بطور متوسط سه الی چهار روز زمان لازم است و اگر پروژه سنگین تری باشد این زمان بیشتر خواهد شد.

در  صورتیکه مشتری  اصلاحات بخواهد و یا تغییراتی در سناریو یا از نظر گرافیکی بخواهد کارشناسان ما در تولید ویدئو موشن تغییرات را اعمال خواهد کرد .

انواع خدمات در شرکت نرم افزار ویستا

علاوه بر طراحی ویدئو موشن و سایر خدمات گرافیکی ، شرکت نرم افزاری ویستا خدماتی نظیر طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت حرفه ای ، سئو سایت ارائه می دهد. در صورتیکه برای فروش محصولات خود بدنبال راهی برای فروش آنلاین هستید طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و یا طراحی سایت فروشگاهی گزینه خوبی برای شماست. 

طراحی-اپلیکیشن

یکی از پارامتر های تاثیرگذار برای افزایش فروش و همینطور تاثیرگذاری بیشتر کاربران طراحی اپلیکیشن می باشد. طراحی اپلیکیشن حرفه ای و متناسب با وب سایت با کاربری راحت و طراحی کاربرپسند می تواند تاثیر بسیاری بر کسب و کار شما داشته باشد.  با ساخت اپلیکیشن متناسب با تخصص خود می توانید در هر زمان و مکانی به مشتریان خود این امکان را دهید تا از محصولات و تخصص شما استفاده نمایند. قیمت طراحی اپلیکیشن متناسب با امکانات و ویژگی های اپلیکیشن شما محاسبه خواهد شد.

سئو-سایت

سئو سایت در شرکت نرم افزاری ویستا متناسب با کسب و کار و درخواست شما انجام می شود. برای داشتن سئو وب سایت حرفه ای و با خروجی خوب بهتر است سفارش سئو خود را از شرکت سئو حرفه ای و با سابقه بالا در این زمینه بدهید. سئو وب سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که برای بهینه سازی وب سایت شما انجام می شود و رتبه مناسبی در نتایج گوگل به شما خواهد داد. قیمت سئو متناسب با سفارش شما و کلمات و .. توسط کارشناسان ما در این بخش محاسبه می شود.

طراحی-سایت

داشتن وب سایت در زمینه تخصص شما باعث رشد بیشتر کسب و کارتان خواهد شد. با اعتماد به شرکت طراحی سایت حرفه ای می توانید طراحی سایت متناسب با طراحی و گرافیک روز داشته باشید . به عنوان مثال اگر شرکتی دارید، اقدام به ایجاد طراحی سایت شرکتی نمایید تا شرکت و محصولات خود را موثر تر معرفی نمایید. طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت با وردپرس در شرکت نرم افزاری ویستا انجام میشود و متناسب با وب سایت هزینه طراحی سایت تعیین می گردد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4.5/5 (4 امتیاز )