جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی-موشن-گرافیک-ویستا

طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک (Graphic Motion design) متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن ها از طریق نرم افزار های گرافیکی است که به کمک گرافیک های دو و سه بعدی می توان ویرئو تبلیغاتی، آموزشی برای مخاطبان خود ایجاد کرد تا ضمن معرفی کسب و کار خود تاثیرگذاری بهتری بر روی مخاطب نیز ایجاد کنیم. شرکت ویستا ارائه دهنده خدمات گرافیکی مختلف مانند طراحی موشن گرافیک ، ساخت و طراحی لوگو موشن و … می باشدو لوگو موشن برای توسعه و امروزی تر کردن کسب و کار شما بسیار موثر است.

مشاوره رایگان طراحی موشن گرافیک تیم ویستا

اگر بدنبال راهی کم هزینه و تاثیرگذار برای تبلیغات محصولات و یا روش آموزشی موثر هستید، ساخت موشن گرافیک یکی از این راه حل هاست. شما می توانید برای سفارش طراحی موشن گرافیک با کارشناسان ما در تماس باشید و درخواست مشاوره رایگان دهید. قیمت موشن گرافیک با توجه به طرح شما و زمان مورد نیاز متغیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه موشن گرافیک در شرکت نرم افزاری ویستا می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و یا در فرم مشاوره زیر شماره تماس خود را وارد نمایید.

طراحی-موشن-گرافیک

شماره تماس مستقیم با ویستا:

ویژگی های مهم در طراحی موشن گرافیک

گرافیک-ساخت-موشن-گرافیک

گرافیک

استفاده از عناصر گرافیکی اصولی در طراحی موشن گرافیک یکی از مهمترین نکات می باشد. استفاده از تکنیک های انیمیشن و استفاده از نرم افزار های گرافیکی مانند After Effect  از جمله مواردی است که به کمک شما می آید.

ترکیب-حرفه ای-در-موشن-گرافیک

ترکیب حرفه ای

ایجاد ترکیبی  مناسب از صدا، تصاویر، نوشته ها بصورت هوشمندانه باعث جذاب تر کردن موضوع داستان خواهد شد. متخصص موشن گرافیک بخوبی می داند چگونه صدا و نوشته ها و تصاویر را ترکیب نماید تا تاثیرگذاری آن بیشتر شود.

تاثیرگذاری-در-موشن-گرافیک

تاثیرگذاری

تاثیرگذاری در موشن گرافیک یعنی طراحی موشن گرافیک طوری باشد که مخاطب با دیدن آن در زمان کم به هدف خود برسد و یا اگر تبلیغاتی است در مدت زمان کوتاهی محصول را معرفی نماید و تبلیغات موثری برای آن بررند یا شرکت باشد.

سناریو-ساخت-موشن-گرافیک

سناریو

سناریو متنی است که اساس شروع طراحی موشن گرافیک می باشد. برای داشتن یک موشن گرافیک حرفه ای داشتن سناریوی جذاب با المان های تصویری ، افکت ها و صوتی شما را برای رسیدن به هدفتان نزدیکتر خواهد کرد.

صداگذاری-جذاب-موشن-گرافیک

صداگذاری جذاب و تاثیرگذار

برای ایجاد حس حرکت ، موسیقی یکی از ارکان مهم برای جلوه های تصویری می باشد. موسیقی خوب و تاثیر گذار و هماهنگ با طراحی موشن گرافیک باعث تغییر حال و هوای داستان می شود و مکث های میان صدای گوینده پر می شود.

نوآوری- ساخ-موشن-گرافیک

نوآوری

نوآوری همان خلاقیت در کار است که برای طراحی موشن گرافیکی جذاب و متفاوت از رقبا بسیار مهم می باشد. شرکت نرم افزاری ویستا متناسب با خواست شما و الگوهای گرافیکی حرفه ای طراحی موشن گرافیک جذابی ایجاد می کند.

موشن-گرافیک-چیست

طراحی موشن گرافیک چیست؟

طراحی موشن گرافیک به مجموعه صداگذاری و متحرک سازی تصاویر گفته می شود که با نرم افزار های گرافیکی نظیر افتر افکت ، فوتوشاپ، ایلوستریتور، پریمیر پرو، cinema 4d  و بسیاری از نرم افزار های دیگر ساخته می شود. با داشتن سناریوی خوب و دانش در زمینه طراحی موشن گرافیک و همچنین بهره گیری از موسیقی جذاب و متحرک سازی وکتور و تصاویر انیمیشنی و صداگذاری روی آن ها می توانید موشن گرافیک تبلیغاتیو یا آموزشی مناسبی خلق نمایید.

نکات مهم در طراحی موشن گرافیک خوب

هدف از طراحی موشن گرافیک تبدیل عنصر ثابت به عناصر متحرک برای انتقال پیام بصورت مستقیم به کاربر می باشد. موشن گرافیک خوب و حرفه ای ویژگی هایی از قبیل سناریو مناسب و حرفه ای ، نوآوری و خلاقیت در ساخت، ترکیب حرفه ای و گرافیک جذاب و کاربرپسند و همچنین  صدارگذاری تاثیر گذار را دارد.

نکات-مهم-طراحی-موشن-گرافیک
تفاوت-موشن-گرافیک-و-استاپ-موشن

تفاوت میان طراحی موشن گرافیک و استاپ موشن چیست؟

هدف در طراحی استاپ موشن انتقال مفاهیم به کاربر است و قالب سینمایی دارد. برای ساخت استاپ موشن عروسک هایی خمیری و یا عروسک هایی با مفصل متحرک بکار برده می شود. در طراحی موشن گرافیک هدف ساخت از نظر محتوایی، انتقال پیام بصورت مستقیم به کاربر است و بصورت دو بعدی و یا سه بعدی با استفاده از نرم افزار موشن گرافیک ساخته می شود. استاپ موشن یکی از انواع تکنیک های انیمیشن سازی است .

مراحل طراحی موشن گرافیک در شرکت ویستا

نوشتن سناریو یا استوری بورد (story board) و گرفتن تاییدیه از شما

تائید کلی کاراکتر ها و لوکیشن توسط شما

متحرک سازی بر اساس سناریو یا استوری بورد

صداگذاری بر اساس سناریوی شما

طراح-موشن-گرافیک

طراح موشن گرافیک کیست؟

طراح موشن گرافیک با بهره گیری از توانمندی های هنری و با خلاقیت و ذوق هنری و استفاده از کلمات ، لوگو ، متن و متحرک سازی آن ها طرحی ایجاد می کند که متناسب با خواست و برند شما است. طراح موشن گرافیک با استفاده از نرم افزار موشن گرافیک و مهارت های کامپیوتری و تسلطی که بر روی کار دارند و برنامه ریزی و سناریویی که از پیش با هماهنگی و تائید مشتری ایجاد می شود ، طراحی موشن گرافیک را آغاز می کنند . با توجه به زمانی که مد نظر دارید و تبدیل اشیا ثابت به متحرک ساخت موشن گرافیک آغاز می شود. برای اطلاع از قیمت موشن گرافیک و زمان انجام کار می توانید با مشاورین و متخصصین ویستا در این زمینه در تماس باشید.

مزایای طراحی موشن گرافیک

هزینه کمتر نسبت به تیزر تبلیغاتی و یا ساخت استاپ موشن

کمک به بازاریابی در شبکه های اجتماعی

ورود به بازاریابی ویدئویی

مزایای-طراحی-موشن-گرافیک

تاثیر گذاری روی مخاطب و تبلیغات حرفه ای و بروز

انتقال مفاهیم و اهداف شما به بهترین نحو

یکی از پارامتر های مهم در سئو وب سایت شما

طراحی لوگو موشن

طراحی-لوگو-موشن-ویستا

طراحی لوگو موشن به مجموعه اقداماتی گفته می شود که طراح ، نمادهای گرافیکی و یا لوگو را به واسطه صدا و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی متحرک می سازد که برای هویت بخشیدن به نام و نشان برند تجاری شما کمک بسیاری خواهد کرد. در انتهای کار طراحی موشن گرافیک می توانید لوگو یا آرم تجاری خود را بصورت لوگو موشن (logo motion) بیاورید از مزایای طراحی لوگو موشن یا لوگو اینترو یا آرم استیشن می توان گفت که به برند و یا کسب و کار شما در هر زمینه ای هویت می بخشد و با صرف هزینه کمتر و در زمان کوتاه تر می توانید از این تبلیغ بازدهی بیشتری کسب نمایید. همچنین قابلیت استفاده در پلتفرم های مختلف را دارا می باشد.

logo-motion-vistaapp

انواع طراحی موشن گرافیک ( از نظر محتوایی)

طراحی موشن  گرافیک آگاهی دهنده

هدف از طراحی این نوع موشن گرافیک همانطور که از نامش پیداست برای آگاهی رسانی به مخاطب می باشد و با عنوان های متفاوتی نظیر “راه های رسیدن به موفقیت” و یا عنوان های جذاب دیگری که برای درگیر شدن ذهن مخاطب بکار میرود عنوان سازی می شوند.

انواع-موشن-گرافیک-از-نظر-محتوا

طراحی موشن  گرافیک آموزشی

طراحی موشن گرافیک در حوزه آموزشی یکی از انواع موشن گرافیک کاربردی می باشد که برای آموزش در حوزه های مختلف می تواند بسیار تاثیرگذار و مفید باشد. در این موشن گرافیک ها به موارد ریز تر و آموزشی توجه می شود و نقش داستان کمرنگ است.

ساخت-موشن-گرافیک-تبلیغاتی

طراحی موشن  گرافیک تبلیغاتی

سفارش موشن گرافیک در حوزه تبلیغات یکی از روش های کم هزینه و موثر برای معرفی خدمات و محصولات حوزه تخصص و شغل شماست. با طراحی موشن گرافیک تبلیغات موثر تری خواهید داشت و همچنین افزایش فروش به همراه خواهد داشت.

سوالات متداول در مورد طراحی موشن گرافیک

برای آغاز کار پیشنهاد ما اینست که طرح و یا سناریو مورد نظر خود را در قالب متنی آماده کنید چراکه اینکار سرعت باعث افزایش سرعت در روند طراحی شما خواهد گشت. کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد و متناسب با نیاز و خواست شما و کسب و کارتان موشن گرافیک مناسب و کاربردی برای شما طراحی خواهند کرد.

بصورت میانگین 3 الی 4 روز زمان نیاز است . اما در صورتیکه پروژه سنگین تر و زمان بری باشد این زمان به 10 الی 12 روز زمان برای طراحی موشن گرافیک نیاز است.

طراحی موشن گرافیک گاهی سخت و زمان بر است .در آغاز کار با راهنمایی کارشناسان ما و متناسب با اهداف شما از طراحی موشن گرافیک، سناریوی مناسبی نوشته می شود. قیمت موشن گرافیک متناسب با نوع سفارش شما محاسبه می شود و به نسبت زمانی که مد نظر دارید و زمینه کاری شما متغیر می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه طراحی موشن گرافیک با کارشناسان ویستا در تماس باشید و یا از طریق فرم مشاوره تماس با ما پیغام خود را بگذارید.

در صورتیکه اشتباه تایپی و یا گفتاری توسط کارشناسان ما پیش آید، ویرایش بصورت کامل انجام می شود.

انواع خدمات در شرکت نرم افزار ویستا

شرکت ویستا امکانات متنوعی ارائه می دهد. از جمله آن ها می توان به طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن، سئو و بهینه سازی سایت، ساخت نرم افزار حسابداری آنلاین ، نرم افزار انباراری آنلاین و بسیاری خدمات دیگر اشاره کرد. با توجه به امکانات و ویژگی های طراحی سایت و اپلیکیشنی که از ویستا می خواهید، قیمت طراحی اپلیکیشن و وب سایت محاسبه می شود.

طراحی-سایت

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای یکی از روش های کارآمد و راحت برای افزایش مشتری و توسعه کسب و کار است. در صورتیکه قصد ایجاد و  طراحی فروشگاه اینترنتی دارید می توانید بخشی برای فروش محصولات و همچنین مقایسه محصولات مختلف با هم قرار دهید. طراحی سایت فروشگاهی توسط تیم برنامه نویسی و سایت شرکت طراحی سایت ویستا انجام می شود. برای مثال اگر شرکت دارید و برای شرکت خود طراحی سایت می خواهید می توانید طراحی سایت شرکتی سفارش دهید و کلیه محصولات خود را نمایش دهید و اخبار و مقالات مربوط به شرکت خود را در بخشی مجزا قرار دهید و یا طراحی سایت با وردپرس ایجاد نمایید که هم ارزان تر می باشد و در مدت زمان کمتری ساخته می شود. هزینه طراحی سایت با توجه به امکانات و شرایط وب سایت شما مشخص خواهد شد.

طراحی-اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن متناسب با طراحی سایت می تواند تاثیر بسزایی در فروش محصولات شما و همچنین کاربری راحت تر داشته باشد. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نیز یکی از راه حل های خوب و کاربردی در افزایش فروش است. کاربران و مشتریان شما می توانند در هر زمان و مکانی و با چند کلیک محصول مورد نظر خود را انتخاب نمیند و سفارش خود را ثبت کنند. شرکت نرم افزاری ویستا ساخت اپلیکیشن متناسب با کسب و کار و اهداف شما ارائه می دهد. طراحی بصری و گرافیکی اپلیکیشن یکی از نکات مهم و موثر در جلب رضایت کاربران است. برای طراحی اپلیکیشن باید حتما نکات UI ,UX  را در نظر داشته باشید یعنی هم از جنبه گرافیکی سایت طراحی و دیزاین خوبی داشته باشد و هم کاربری آن راحت باشد بطوریکه مخاطب با چند کلیک ساده به مقصود خود برسد و سفارش خود را ثبت نماید.

سئو-سایت

سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که شامل محتوا ، صفحه سازی ، لینک سازی داخلی و خارجی و … است که به منظور قرار گیری در رتبه ممتاز گوگل انجام می شود. سئو سایت بعد از انجام طراحی سایت حتما پیشنهاد می شود. با اعتماد به شرکت سئو مطمعن و با تجربه در این زمینه و بهینه سازی وب سایت می توانید در موتور جستجوی گوگل جایگاه ویژه ای داشته باشید و سایت خود را با محتوای با کیفیت بهینه سازی نمایید. متناسب با کسب و کار و اهداف خود می توانید با مشاورین ویستا در زمینه سئو وب سایت تماس بگیرید و سفارش سئو دهید. متناسب با وب سایت شما و مقدار محتوا و امکانات سایت شما قیمت سئو تعیین می شود. کافی است با کارشناسان ما در ویستا در تماس باشید و از طریق فرم مشاوره شماره تماس و یا ایمیل خود را وارد نمایید.