طراحی-موشن-گرافیک-شرکت-ویستا

طراحی موشن گرافیک

در پست قبلی با مراحل ساخت موشن گرافیک آشنا شدیم ، در این پست به تفصیل در مورد متحرک سازی یا animate کردن تصاویر و همینطور در مورد سبک های طراحی و ابزار های مختلف در طراحی موشن گرافیک صحبت خواهیم کرد. 

مشاوره رایگان طراحی موشن گرافیک تیم ویستا

اگر بدنبال راهی کم هزینه و تاثیرگذار برای تبلیغات محصولات و یا روش آموزشی موثر هستید، طراحی موشن گرافیک حرفه ای یکی از این راه حل هاست. قیمت موشن گرافیک با توجه به طرح شما و زمان مورد نیاز متغیر می باشد. 

طراحی-موشن-گرافیک

شماره تماس مستقیم با ویستا:

 در این بخش 6 نوع از نمونه کارهای طراحی موشن شرکت ویستا را مشاهده می کنید. شما می توانید انواع موشن گرافیک را از ما بخواهید. کارشناسان ما در بخش خدمات موشن گرافیک شرکت ویستا شما را در این امر یاری می کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید متناسب با اهداف خود موشن گرافیک مناسبی برای کسب  و کار خود داشته باشید.

Ieltsfix

بنر-Ieltsfix
درباره پخش ویدیو بنر-Ieltsfix

موشن گرافیک 1 پلتفرم سیمخان 

بنر-سیم-خان
درباره پخش ویدیو بنر-سیم-خان

نرم افزار حسابداری چرتکه 

blank
پخش ویدیو

موشن گرافیک 2 پلتفرم سیمخان 

blank
درباره پخش ویدیو پلتفرم-سیمخان--بنر-دوم

medinfo

بنر-medinfo
درباره پخش ویدیو بنر-medinfo

موشن گرافیک سیبتا

blank
درباره پخش ویدیو sibta-بنر-موشن-گرافیک

CMS چیست؟

بنر-cms
درباره پخش ویدیو بنر-cms

سئو وب سایت

بنر-سئو
درباره پخش ویدیو بنر-سئو

قیمت طراحی سایت 

بنر-قیمت-طراحی-سایت
درباره پخش ویدیو بنر-قیمت-طراحی-سایت

اپلیکیشن 

بنر-طراحی-اپلیکیشن
درباره پخش ویدیو بنر-طراحی-اپلیکیشن

طراحی سایت 

بنر-طراحی-سایت
درباره پخش ویدیو بنر-طراحی-سایت

سایت ارز دیجیتال 

بنر-طراحی-سایت-ارز-دیجیتال
درباره پخش ویدیو بنر-طراحی-سایت-ارز-دیجیتال

قیمت موشن گرافیک در شرکت ویستا

انواع موشن گرافیک

هر ثانیه

هر دقیقه

مدت زمان انجام کار

موشن گرافیک اقتصادی

هر ثانیه :

شروع از : 33.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : 1.980.000 تومان

مدت زمان:

حدود 10 روز کاری

موشن گرافیک استاندارد

هر ثانیه :

شروع از : 66.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : 3.960.000 تومان

مدت زمان:

حدود 15 روز کاری

موشن گرافیک حرفه ای

هر ثانیه :

شروع از : 130.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : ۷.۸۰۰.۰۰۰  تومان

مدت زمان:

حدود 20 روز کاری

موشن-گرافیک-چیست

طراحی موشن گرافیک (Graphic Motion design) متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن ها از طریق نرم افزار طراحی موشن گرافیک است که به کمک گرافیک های دو و سه بعدی می توان ویدئو تبلیغاتی، آموزشی برای مخاطبان خود ایجاد کرد تا ضمن معرفی کسب و کار خود تاثیرگذاری بهتری بر روی مخاطب نیز ایجاد کنیم. 

 

انواع طراحی موشن گرافیک از نظر سبک طراحی یا فرم بصری

طراحی-موشن-گرافیک-دو-بعدی-شرکت-ویستا

طراحی موشن گرافیک دو بعدی

طراحی موشن گرافیک دو بعدی از متداول ترین موشن گرافیک ها می باشد که در آن از المان های دو بعدی استفاده می شود. این نوع موشن گرافیک به صرفه می باشد و هزینه کمتری دارد و عموما برای تبلیغات و برندینگ استفاده می شوند. زمان ایجاد این نوع موشن کمتر می باشد و همچنین در صورت و اصلاح و بازنگری ، عملیات ساده تری دارد و به علت استفاده از گرافیک مبتنی بر بردار برای ارائه اطلاعات آماری مناسب می باشد.

طراحی موشن گرافیک سه بعدی

در طراحی موشن گرافیک سه بعدی با استفاده از المان های گرافیکی سه بعدی تصاویر ویدئویی ایجاد می شوند . برای ایجاد این نوع از موشن گرافیک می توان از کاراکترها و نوشته های سه بعدی استفاده کرد. در تهیه موشن گرافیک های سه بعدی می توان از افکت های رئال یا واقعی استفاده نمود. موشن گرافیک سه بعدی روشی برای روح دادن به ویدئو ها و تشویق خریداران در مشارکت در برند می باشد. نمونه کار موشن گرافیک سه بعدی را می توان در سکانس های آغازین برنامه های تلویزیونی، نمایش سه بعدی لوگو ها و انیمیشن ها مشاهده کرد.

طراحی-موشن-گرافیک-سه-بعدی-شرکت-ویستا
blank

طراحی موشن گرافیک سیال

موشن گرافیک سیال یا Motion Graphics Liquid  نوعی از موشن گرافیک های دو بعدی هستند که در آن رنگ ها حالت سیال دارند و تصاویر با هم ادغام می شوند. این سبک از موشن گرافیک جالب و گیراست و هر کسی را می تواند به خود جذب نماید.

انواع طراحی موشن گرافیک از نظر محتوایی

blank

طراحی موشن  گرافیک آگاهی دهنده

هدف از طراحی این نوع موشن گرافیک همانطور که از نامش پیداست برای آگاهی رسانی به مخاطب می باشد و با عنوان های متفاوتی نظیر “راه های رسیدن به موفقیت” و یا عنوان های جذاب دیگری که برای درگیر شدن ذهن مخاطب بکار میرود عنوان سازی می شوند.

انواع-موشن-گرافیک-از-نظر-محتوا

طراحی موشن  گرافیک آموزشی

ایجاد موشن گرافیک در حوزه آموزشی یکی از انواع موشن گرافیک کاربردی می باشد که برای آموزش در حوزه های مختلف می تواند بسیار تاثیرگذار و مفید باشد. در این موشن گرافیک ها به موارد ریز تر و آموزشی توجه می شود و نقش داستان کمرنگ است.

ساخت-موشن-گرافیک-تبلیغاتی

طراحی موشن  گرافیک تبلیغاتی

درخواست طراحی موشن گرافیک در حوزه تبلیغات یکی از روش های کم هزینه و موثر برای معرفی خدمات و محصولات حوزه تخصص و شغل شماست. با درخواست طراحی موشن تبلیغات موثر تری خواهید داشت و همچنین افزایش فروش به همراه خواهد داشت.

معرفی ابزارها و نرم افزار های طراحی موشن

با استفاده از ابزار های موشن گرافیک و تسلط کار با این ابزار ها می توان طرح ها و وکتور های ابتدایی و ساده را متحرک ساخت و یا رنگ آمیزی کرد و بصورت انیمیشن دو بعدی و یا سه بعدی ایجاد کرد. از مهمترین ابزار های طراحی موشن گرافیک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

فوتوشاپ (Photoshop)

محصول شرکت ادوبی Adobe است .ابزاری که بیشتر برای ویرایش عکس در طراحی موشن گرافیک استفاده می شود و قابلیت ادیت و ویرایش ویدیو و فیلم را هم داراست. به وسیله نرم افزار فوتوشاپ میتوانیم رنگ آمیزی دقیقی روی هر عکسی انجام بدیم و انواع تنظیمات پیشرفته  روی هر عکس اعمال کنیم و طراحی موشن گرافیک حرفه ای داشته باشیم. با فوتوشاپ تنظیماتی از قبیل: بریدن عکس یا Crop، تغییر پس زمینه یک عکس، استفاده از تکسچر روی عکس و … را می توان اعمال کرد. تبحر در فوتوشاپ یک مهارت بسیار مهم برای یک طراح موشن گرافیک است. یکی دیگر از قابلیت های مهم فوتوشاپ طراحی استوری برد یا داستان انیمیشنی است که می توان به جای اینکه روی کاغذ طراحی را انجام دهیم با فوتوشاپ این طراحی را انجام دهیم. با استفاده از نرم افزار فوتوشاپ می توان رنگ آمیزی ها و تنظیمات رنگ و نور را انجام داد و برای تکمیل طرح موشن گرافیک و ادامه مراحل از نرم افزار دیگری استفاده کرد.

فوتوشاپ
blank

افتر افکت (After Effects)

که در زبان فارسی به آن افتر افکتز هم می گویند محصول شرکت ادوبی Adobe است. بر اساس لایه بندی کردن پروژه عمل می کند که می تونیم یک انیمیشن رو لایه بندی کنیم و به ویرایش آن بپردازیم. در افتر افکت می توانیم دو محیط دو بعدی و سه بعدی را با هم ادغام کنیم و از هر دوی آن ها استفاده کنیم. پروژه های ساخته شده داخل فوتوشاپ و یا ایلاستریتور به راحتی در افتر افکت قابل انتقال است.

همچنین می تونیم از مدل های ساخته شده 3DMAX و مایا MAYA هم در آن استفاده کنیم. بعد از اینکه استوری برد داخل فتوشاپ یا ایلوستریتور ساخته شد گرافیک انیمیشن در افتر افکت طراحی می شود و طرح های ساخته شده به حرکت در می آیند و در ادامه با گذاشتن موسیقی و صداهای زیبای 3 بعدی روح تازه ای به انیمیشن مان می دهیم. ابزار تایم لاین Timeline  یکی از قسمت های جذاب افتر افکت می باشد که طراحی یک انیمیشن را بسیار زیبا می کند.

ایلاستریتور (Illustrator)

محصول شرکت ادوبی Adobe است که برای ساخت اینفوگرافیک و طراحی موشن امکاناتی در اختیار گرافیستان قرار می دهد که به آن ایلوستریتور یا ایلاستریتور یا ایلستریتور هم در زبان فارسی می گویند. مانند فوتوشاپ برای تصویرسازی عکس است با این تفاوت که ویرایش آن برداری است برخلاف این که فوتوشاپ ویرایش بیت مپی انجام میداد. هر عکس رو میتوانیم بدون اینکه کیفیتش پایین بیاد بزرگ یا کوچک کنیم. مانند طراحی لوگو

همچنین می توان اندازه یک وکتور رو در مقیاس پیکسل بی نهایت تغییر داد و یک تایپوگرافی ساخت. خروجی آن به راحتی به نرم افزارهای دیگر قابل انتقال است. طراحان موشن گرافیک در طراحی کارکترها، محیط و فضا سازی در موشن گرافیک و Animation از آن استفاده می کنند. بعد از ساخت عکس ها طراحان موشن گرافیک وظیفه به حرکت در اوردن این مدل های ساخته شده را بر عهده دارند.

illustrator-ابزار طراحی موشن گرافیک
cinema 4d

سینما فوردی Cinema 4D

در زبان فارسی به آن سینما 4 بعدی هم می گویند محصول شرکت MAXON آلمان است. کارگردانان فیلم های مختلف از آن استفاده می کنند و فیلم های جذابی با جلوه های ویژه زیبایی خلق می کنند که در استودیوهای هالیوود آمریکا می توانیم نظیر آن را ببینیم. سینما 4D با انواع موتور رندرینگ پیشرفته مانند اکتان Octane سازگار است و به وسیله استفاده حداکثری از قدرت GPU سیستم قادر است پردازش سنگین انیمیشنی را در محیط 3D با قدرت تمام انجام دهد. سینما فوردی با تمامی مدل های سه بعدی ساخته شده در نرم افزارهای مایا و 3DMAX کاملا سازگار است.

مایا (Maya)

یک نرم افزار بسیار قوی در حوزه ی انیمیشن سازی در قسمت مدلینگ و طراحی مدل های سه بعدی 3D پیشرفته است که با رندر بسیار قوی مدل های بسیار زیبایی برای استفاده در انیمیشن یا موشن گرافیک به عنوان کارکتر طراحی می کند. نرم افزار مایا یک برنامه یکپارچه کامل است که تمامی ابزارهای لازم جهت رندرینگ و مدل سازی برای فیلم یا انیمیشن و موشن گرافیک را در اختیار ما قرار می دهد. مایا یکی از رقیب های سرسخت نرم افزار سینما فوردی Cinema 4D است که در ساخت محیط های سه بعدی با هم رقابت می کنند.

blank

زیر مجموعه های خدمات موشن گرافیک

سوالات متداول در مورد طراحی موشن گرافیک

برای آغاز کار پیشنهاد ما اینست که طرح و یا سناریو مورد نظر خود را در قالب متنی آماده کنید چراکه اینکار سرعت باعث افزایش سرعت در روند طراحی شما خواهد گشت. کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد و متناسب با نیاز و خواست شما و کسب و کارتان موشن مناسب و کاربردی برای شما طراحی خواهند کرد.

بصورت میانگین برای پروژه های سبک تر  حدود 10 روز زمان نیاز است . اما در صورتیکه پروژه سنگین تر و زمان بری باشد، حدود 20 روز طول می کشد. برای سفارش موشن گرافیک  در بخش مشاوره ویستا می توانید با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید و انواع موشن گرافیک را درخواست دهید برای مشاهده و بررسی نمونه کار موشن می توانید روی لینک کلیک کنید.

طراحی موشن گرافیک گاهی سخت و زمان بر است .در آغاز کار با راهنمایی کارشناسان ما و متناسب با اهداف شما از ایجاد موشن گرافیک، سناریوی مناسبی نوشته می شود. زمان و قیمت متناسب با نوع درخواست شما محاسبه می شود و به نسبت زمانی که مد نظر دارید و زمینه کاری شما متغیر می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه طراحی موشن گرافیک با کارشناسان ویستا در تماس باشید و یا از طریق فرم مشاوره تماس با ما پیغام خود را بگذارید.

در صورتیکه اشتباه تایپی و یا گفتاری توسط کارشناسان ما پیش آید، ویرایش بصورت کامل انجام می شود.

انواع خدمات در شرکت نرم افزار ویستا

شرکت ویستا امکانات متنوعی ارائه می دهد. از جمله آن ها می توان به طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن، سئو و بهینه سازی سایت، نرم افزار حسابداری آنلاین ، نرم افزار انباراری آنلاین و بسیاری خدمات دیگر اشاره کرد. با توجه به امکانات و ویژگی های طراحی سایت و اپلیکیشنی که از ویستا می خواهید، قیمت طراحی اپلیکیشن و نیز قیمت طراحی سایت وردپرسی وب سایت محاسبه می شود.

طراحی-سایت

طراحی سایت حرفه ای یکی از روش های کارآمد و راحت برای افزایش مشتری و توسعه کسب و کار است. در صورتیکه قصد ایجاد و  ساخت فروشگاه اینترنتی دارید می توانید بخشی برای فروش محصولات و همچنین مقایسه محصولات مختلف با هم قرار دهید. طراحی سایت فروشگاهی توسط تیم برنامه نویسی و سایت شرکت طراحی سایت ویستا انجام می شود. برای مثال اگر شرکت دارید و برای شرکت خود طراحی سایت می خواهید می توانید طراحی سایت شرکتی درخواست دهید و کلیه محصولات خود را نمایش دهید و اخبار و مقالات مربوط به شرکت خود را در بخشی مجزا قرار دهید و یا طراحی سایت با وردپرس ایجاد نمایید که هم ارزان تر می باشد و در مدت زمان کمتری ساخته می شود. هزینه طراحی سایت با توجه به امکانات و شرایط وب سایت شما مشخص خواهد شد.

طراحی-اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن متناسب با طراحی سایت می تواند تاثیر بسزایی در فروش محصولات شما و همچنین کاربری راحت تر داشته باشد. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نیز یکی از راه حل های خوب و کاربردی در افزایش فروش است. کاربران و مشتریان شما می توانند در هر زمان و مکانی و با چند کلیک محصول مورد نظر خود را انتخاب نمیند و درخواست خود را ثبت کنند. شرکت نرم افزاری ویستا ساخت اپلیکیشن متناسب با کسب و کار و اهداف شما ارائه می دهد. طراحی بصری و گرافیکی اپلیکیشن یکی از نکات مهم و موثر در جلب رضایت کاربران است. برای طراحی اپلیکیشن باید حتما نکات UI ,UX  را در نظر داشته باشید یعنی هم از جنبه گرافیکی سایت طراحی و دیزاین خوبی داشته باشد و هم کاربری آن راحت باشد بطوریکه مخاطب با چند کلیک ساده به مقصود خود برسد و سفارش خود را ثبت نماید.

سئو-سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که شامل محتوا ، صفحه سازی ، لینک سازی داخلی و خارجی و … است که به منظور قرار گیری در رتبه ممتاز گوگل انجام می شود. سئو سایت بعد از انجام طراحی سایت حتما پیشنهاد می شود. با اعتماد به شرکت سئو مطمعن و با تجربه در این زمینه و بهینه سازی وب سایت می توانید در موتور جستجوی گوگل جایگاه ویژه ای داشته باشید و سایت خود را با محتوای با کیفیت بهینه سازی نمایید. متناسب با کسب و کار و اهداف خود می توانید با مشاورین ویستا در زمینه سئو وب سایت تماس بگیرید و سفارش سئو دهید. متناسب با وب سایت شما و مقدار محتوا و امکانات سایت شما قیمت سئو تعیین می شود. کافی است با کارشناسان ما در ویستا در تماس باشید و از طریق فرم مشاوره شماره تماس و یا ایمیل خود را وارد نمایید.

6 پاسخ

 1. سلام. نمونه کارهای طراحی موشن گرافیک رو دیدم بسیار لذت بردم. میخواستم بپرسم چطوری میتونم درخواست موشن گرافیک در حوزه ارز دیجیتال بدم ؟

  1. سلام دوست عزیز. ممنون از توجه و لطفتون. در قسمت فرم مشاوره در این صفحه “طراحی موشن گرافیک “میتونید شماره تماس خودتون وارد کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند و یا می تونید با شماره هایی که هست با شرکت تماس داشته باشید.

 2. سلام. ممنون از اطلاعاتتون.
  میخواستم بپرسم که آیا شما از صدا پیشه های حرفه ای هم استفاده می‌کنید؟

  1. سلام ممنون از توجهتون…بله حتما. البته استفاده از صداهای معروف و با تجربه هزینه جداگانه‌ دارد که مقدارش هم به شهرت و تجربه صدا پیشه بستگی دارد.

 3. سلام وقتتون به خیر؟ من چه طور می تونم در زمینه ی گویندگی،تلفن گویا،آیتم خوانی،نریتوری ویا….با شما همکاری داشته باشم؟ ممنون میشم با من تماس بگیرید و من رو در این باره راهنمایی کنید؛ شماره ی تماس09158020554

  1. سلام دوست عزیز وقت شما بخیر. اطلاعات تماس برای ارتباط با کارشناسان ما در شرکت ویستا به جیمبل شما ارسال شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫5/5 (2 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank