طراحی سایت ارزان

همین حالا وب سایت آماده خود را تحویل بگیرید!

شرکت نرم افزاری ویستا، ارائه کننده ی انواع طراحی سایت

در عصر این عصر از زمان طراحی سایت تخصصی یا وردپرسی و ارزان قیمت  که همه چیز به سمت دیجیتالی شدن و آنلاین سوق داده میشود، به یک امروری ضروری برای تمامی کسب و کارها تبدیل شده و صاحبان کسب و کارها درصد عظیمی از درامد خود را از طریق سایت ها و اپلیکیشن و یا استفاده از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام و…به دست می آورند. طراحی سایت ارزان قیمت و مقرون به صرفه برای بسیاری از افراد که کسب و کار خودرا به تازگی آغاز کرده اند و سرمایه چندانی ندارند یک دغدغه و مشکل محسوب میشود. در ادامه طریقه طراحی سایت ارزان و مزیت ها و معایب سایت های ارزان و تمامی سوالاتی که در این زمینه ممکن است در ذهنتان باشد را پاسخ میدهیم.

طراحی سایت ارزان از سه طریق

طراحی سایت ارزان و فوری را از سه طریق میتوانید انجام دهید پیدا کردن به یک برنامه نویس فریلنسر و متخصص، برون سپاری به شرکت ها، از طریق سایت سازها.هرکدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارند که در ادامه به بررسی کامل در این خصوص خواهیم پرداخت بنابراین اصلا نگران نباشید مااینجا هستیم که شما را در این زمینه راهنمایی کنیم تا بهتر بتوانید در این باره تصمیم بگیرید.

طراحی سایت ارزان

سایت اختصاصی شما آماده تحویل است!

کارشناسان ما آنلاین هستند! جهت سفارش طراحی وب سایت اختصاصی همین الان با مشاوران ما در ویستا ارتباط بگیرید و یا با تکمیل فرم ، منتظر تماس کارشناسان ما باشید

تماس با کارشناسان ویستا

نمونه کار های طراحی سایت در ویستا

با دیدن نمونه کارهای یک شرکت و یا فرد برنامه نویس، میتوانید به سبک و استایل طراحی سایت آن ها آشناشوید و اینگونه متوجه شویدکه آیا این استایل با اهداف و نیازهای شما همخوانی دارد یا خیر و همچنین از کیفیت کار و تجربه طراح بر اساس نمونه کارهای قبل پی ببرید البته یاداور شویم که شما نیز میتوانید از این نمونه کار ها ایده برداری کنید.

مشاهده برجسته ترین نمونه کار طراحی سایت اختصاصی ویستا

برای دریافت و مشاهده بی نهایت نمونه کار طراحی سایت در سریع ترین زمان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دمو 1 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو 2 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو 3 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت فروشگاهی ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت گردشگری ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم گردشگری با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت آگهی ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم آگهی با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با کارشناسان و مشاوره رایگان

ارتباط با کارشناسان و مشاوره رایگان

ساخت سایت ارزان

روش ها و راهکارها برای طراحی و ساخت سایت ارزان

1. سفارش سایت به طراح های سایت فریلنسر

شما میتوانید از طریق های مختلف یک برنامه نویس و متخصص برای طراحی سایت خود پیدا کنید. مثلا میتوانید در وبسایت ها یا انجمن های مرتبط با طراحی سایت که متخصصان و برنامه نویسان در ان جا فعالیت دارد آگهی استخدام بگذارید و یا بالعکس در سایت های استخدامی و شبکه های اجتماعی نظیر،dribble، indeed، linkedIn jobs و…به دنبال این افراد باشید.روش دیگر استفاده از خدمات استخدامی مثل headhunterبرای شما یک فرد متخصص و طراح سایت پیدابکند.در نظر داشته باشید یک فرد متخصص با سابقه بالا در زمینه طراحی سایت برایتان گران تموم میشود مگر انکه ان طراح تازه وارد باشید و برای جمع اوری سابقه کاری برایتان سایت نسبتا ارزان طراحی کند.

2. سفارش طراحی سایت به شرکت ها

شما می توانید برای سایت ارزان قیمت خود از شرکت های طراحی سایت استفاده کنید.این شرکت ها معمولا یک تیم از متخصصان و برنامه نویسان باتجربه در این حوزه دارند و میتوانند نیازها و خواسته های شما را در طراحی سایت برآورد کنند.به علاوه شرکت های طراحی سایت معمولا نمونه کارهای قبلی خود را به نمایش میگذارند.بنابراین میتوانید از آن ها برای ارزیابی کیفیت کار و استعلام اطلاعات تماس استفاده کنید.البته خدمت شما متذکر شویم که هرچه تجربه و سابقه شرکت ها بالاتر باشدهزینه طراحی سایت شما بیشتر می شود.بنابراین برای طراحی سایت ارزان قیمت، بهتر است از شرکت های نوپا را انتخاب کنید.

3. ساختن سایت بااستفاده از سایت سازها

یکی دیگر از راه های طراحی سایت ارزان و فوری این است که خودتان بااستفاده از بهترین سایت سازها مانند وبزی ، ایران سرور و… شروع به ساختن سایت خود  بکنید کار کردن بااین سایت سازها بسیار اسان و راحت است و شما میتوانید فقط در طول چنددقیقه  صاحب یک سایت ارزان و یا حتی رایگان شوید فقط کافی است که اراده کنید  قالب  سایت را انتخاب کنید و اگر امکان ویرایش سایت وجودداشت و تمایل به تغییراتی در ظاهر سایت داشتید، ویرایش کنید  .این سایت سازها درواقع خودشان خدمات هاست و دامنه را به شما ارائه میکنند و معمولا از پششتیبانی خوبی برخوردار هستند. البته که این نوع سایت ها مشکلات بسیار زیادی  اعم از عدم سفارشی سازی سایت، تکراری بودن قالب ها  و محدودیت در امکانات  و…. دارند و فقط برای مشاغل نوپا   و تازه کار  میتواند مناسب باشند .

4. طریق خرید سایت آماده از شرکت های طراحی سایت

بسیاری از شرکت های طراحی سایت علاوه بر خدمات طراحی سایت، دارای خدمات خرید سایت آماده نیز هستند. این نوع سایت ها معمولا با وردپرس طراحی میشوند البته سایت های آماده ای هم نیز هستند که صفر تاصد کد از قبل توسط متخصص طراحی شده اند و میتوانید آن ها را خریداری کنید اما چون کدنویسی شده اند گرانتر هستند و خود تیم ما در ویستا  خدمات طراحی سایت آماده  اما اختصاصی  را ارائه میدهد. تفاوت این سایت های اماده با سایت های تولید شده درسایت سازها در خرید دامنه و هاست است که در سایت های آماده شما هاست و دامنه اختصاص خودرا خریداری میکنید اما سایت سازها خود شرکت دامنه و هاست را به شما ارائه میدهد و شما نمیتوانید هاست و دامنه دلخواه خود را داشته باشید.

ساخت سایت ارزان

24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت

چه عواملی برروی هزینه و قیمت ساخت یک وبسایت تاثیر میگذارد؟

از تاثیرگذارترین عامل بر قیمت سایت نوع آن است.طراحی سایت باوردپرس،سایت های آماده و یا سایت های تولید شونده توسط سایت سازها نسبت به طراحی سایت های اختصاصی و کدنویسی شده ارزانتر هستند.

پسوندهای دامنه همانند net. و com. در بین عموم متداول و رایج تر هستند و بیشتر استفاده میشوند بنابراین گرانتر هستند پس حتما این مورد را در نظر داشته باشید.

کیفیت ،میزان فضای ذخیره سازی در هاست و سرعت و عملکرد هست منتخب هرچه بالاتر باشد مسلما هزینه نهایی که باید برای طراحی سایت خود در نظر داشته باشید بالتر میرود.

یکی دیگر ازعوامل موثر برقیمت طراحی سایت ارزان  تعداد صفحات و پیچیدگی و امکاناتی که میخواهید سایت شما داشته باشد است که قطعا هرچه  حجم کار بیشتر شود هزینه طراحی سایت بالاتر میرود.

واکنشگرایی به معنای سازگاری سایت درتمام دستگاه هاست که برخی از طراح های سایت این خدمات را به طور پیشفرض برای کلیه سایت ها انجام میدهند بنابراین حتما در این باره از طراح مورد نظر پرس و جو کنید

همانطور که میدانید در تهران و همچنین شهرهای بزرگ معمولا طراحی سایت نسبت به شهر های دیگر گران تراست و افراد متخصص  و حرفه ای فراوانند درنتیجه  رقابت در این شهر بیشتر است.

سئو یاهمان بهینه سازی سایت برای موتورهای جست وجو گوگل را نیزبرخی شرکت ها و افراد متخصص  به طور پیشفرض ارائه میدهند بنابراین در این باره هم مطمئن شوید و در نظر بگیرید.

 سوابق کاری و تجربه طراح و یا تیم طراحی سایت به میزان چشمگیری بر قیمت طراحی سایت تاثیر گذار است . بنابراین اگر  یک سایت  حرفه ای میخواهید این نوع سایت ها مناسب شما نیست.

معایب طراحی سایت ارزان قیمت

طراحی و ساخت سایت ارزان چه عیب ها و مشکلاتی دارد؟

معایب طراحی سایت ارزان - عدم امکان سفارشی سازی

عدم امکان سفارشی کردن

مهایب طراحی سایت ارزان - هزینه های پنهان فراوان

هزینه های پنهان فراوان

معایب طراحی سایت ارزان - محدودیت امکانات

محدودیت امکانات

معایب طراحی سایت ارزان - سئو وریسپانسیو نبودن

سئو و ریسپانسیو نبودن

عدم امکان سفارشی کردن سایت در طراحی سایت های ارزان به دلیل استفاده از قالب های آماده معمولا نمیتوانیم ظاهر سایت را صفر تاصد عوض کنیم بنابراین هنوز هم حس تکراری بودن سایت به کاربر به راحتی منتقل میشود و سایت تکراری باعث پایین امدن جذابیت سایت ما میشود.

درست است که در آغاز هزینه کمی بابت طراحی و یا خرید سایت های ارزان پرداخت میکنیم اما این تازه شروع ماجراست و هزینه های پنهان مانند به روز رسانی ها و مشکلات زیادی که این سایت ها دارند باید درادامه ی مسیر پرداخت شود.

درطراحی سایت ارزان و فوری با قابلیت‌های محدودی روبه رو هستیم و نمی‌توانیم به طور کامل از قابلیت‌های پیشرفته و سفارشی برخی از سایت‌های حرفه‌ای استفاده کنیم. این ممکن است برای کسب و کارهای بزرگ و پیچیده که نیاز به امکانات خاصی دارند، مناسب نباشد.

همانطور که گفتیم فقط برخی از شرکت ها خدماتی همانند ریسپانسیو یا همان واکنشگرایی و سئو  سایت را به طور پیش فرض در اختیار ما قرار میدهند. بنابراین بسیاری از شرکت ها بابت این خدمات از شما هزینه ی جداگانه دریافت میکنند.

معایب طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان قیمت بهتر است یا اپلیکیشن؟

طراحی و داشتن سایت اولویت بیشتری دارد یا اپلیکیشن؟

طراحی سایت یا طراحی اپلیکیشن؟

به طور کلی، اگر فعالیت شما بیشتر در حوزه آنلاین است و هدفتان جذب بیشترین تعداد کاربر است، داشتن سایت می‌تواند بهترین گزینه باشد. اما اگر هدف شما ارائه تجربه کاربری بهتر و استفاده آفلاین است، داشتن اپلیکیشن می‌تواند مناسب‌تر باشد. اما در کل هردو تکمیل کننده یکدیگر هستند وبرای کسب و کارهای کلان و بزرگ اگر بتوانید هر دو را در کنار هم داشته باشید تا از مزایا و کاربردهای هر یک بهره‌برداری کنید،  کمک فراوانی به کسب و کار شما میکند. اما اگر بخواهید فقط یک گزینه را انتخاب کنید طبق آمار و تجربه، داشتن سایت را به شما پیشنهاد میکنیم.

24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

مزایای طراحی سایت ارزان قیمت و اپلیکیشن در کنار یکدیگر

طراحی و داشتن سایت و اپلیکیشن در کنار یکدیگر چه مزیت ها و فوایدی دارد؟

مزایای طراحی سایت ارزان و اپلیکیشن در کنار هم - افزایش درامد

افزایش درآمد بیشتر

با داشتن یک سایت و یک اپلیکیشن، کاربران شما به راحتی می‌توانند از هر دو پلتفرم به خدمات و محصولات شما دسترسی پیدا کنند. این به شما کمک می‌کند تا بیشترین تعداد کاربر را به خدمات خود جذب کنید و این یعنی افزایش درامد بیشتر.

مزایای طراحی سایت ارزان و اپلیکیشن در کنار هم - رقابت پذیری

اعتمادسازی بیشتر

یکی از مشکلات مردم و اکثر افراد عدم اعتماد و اطمینان به کسب و کارهای اینترنتی است. باداشتن یک سایت و اپلیکیشن در  کنار یکدیگر اعتماد مخاطب و مشتری را تاحد چشمگیری میتوان بالا برد  این خود نیز باعث افزایش چشمگیر درامد شما میشود.

رقابت پذیری

در دنیای امروز، داشتن یک سایت و یک اپلیکیشن تقریباً ضروری شده است. با داشتن این دو، شما می‌توانید با رقبای خود رقابت کنید و در بازار بهترین موقعیت را نسبت به رقبا برای خود ایجاد کنید.

قیمت طراحی سایت در ویستا

هزینه خرید و سفارش سایت آماده کدنویسی شده و وردپرسی چقدر است؟

در ویستا براساس کسب وکار و نیازهای شما  هر نوع سایتی که بخواهید قابل  سفارش است.  قیمت طراحی سایت  به  عواملی همچون قابلیت ها و امکاناتی که میخواهید در سایت آماده خود تغییر دهید، بستگی دارد برای مثال برای کسی که بخواهد ظاهر کل سایت را صفر تا صد تغییر بدهد  هزینه بیشتری دربردارد نسبت به کسی که بخواهد فقط محتوای  سایت را  تغییر دهد و ظاهر کلی را حفظ کند.

سایت یا اپ کدنویسی شده

80.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت + اپ کدنویسی شده

100.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت یا اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

110.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

سایت+ اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

130.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

نظرات مشتریان ما

نظر مشتریان ویستا

سارا چهره گشا

جزئی نگری جز خصوصیات منه. ویستا با دقت زیادی برای من سایتمو طراحی کردن.

نظر مشتریان ویستا

فرناز آگشته

همیشه دوست داشتم با تیمی کار کنم که پیگیر باشن. ممنون بابت پشتیبانی عالی ویستا!

نظر مشتریان ویستا

علی احمدوند

تیم حرفه‌ای برای من خیلی مهم بود. ویستا یک تیم جوان و حرفه‌ای!

FAQ

متاسفانه خیر  تیم ویستا بیشتر در حوزه طراحی سایت اختصاصی و کدنویسی شده  فعالیت میکند.

شما می توانید با تیم  ویستا تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . پس از بررسی جزئیات فعالیت کاری شما ، مشاوران ویستا مناسب ترین بسته را به شما معرفی می کند.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد

در زمینه خرید سایت   ، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی وبسایت دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد نمایید.

پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا