طراحی اینفوموشن

طراحی اینفوموشن یا اینفوگرافیک متحرک یکی از روش های قوی و کاربردی برای تولید محتوای بصری می باشد و محبوبیت بسیاری دارد. ساخت کلیپ اینفوگرافی توسط تیم گرافیکی ویستا و متناسب با اهداف و کسب و کار شما انجام می شود. افزودن حرکت به تصاویر اینفوگرافیک باعث تاثیرگداری بیشتر می شود. 

مشاوره رایگان طراحی اینفوموشن تیم ویستا

برای درخواست مشاوره رایگان ویستا در زمینه خدمات گرافیکی شامل ساخت موشن گرافیک و طراحی اینفوموشن حرفه ای و همچنین مشاهده نمونه کارهای موشن در فرم زیر شماره تماس خود را وارد نمایید و یا با شماره تماس ها تماس بگیرید. 

مزایای طراحی اینفوموشن

blank

ورود به بازاریابی ویدئویی و تبلیغات حرفه ای و بروز

blank

هدفدارتر  کردن برند شما

blank

افزایش جذابیت ویدئو های شما

blank

انتقال مفاهیم و اهداف شما به بهترین نحو

blank

یکی از پارامتر های مهم در سئو وب سایت

blank

کمک به بازاریابی در شبکه های اجتماعی

blank

مراحل طراحی اینفوموشن در شرکت ویستا

blank

گفت و گو در مورد طراحی اینفوموشن، حوزه فعالیت و اولویت ها

blank

انتخاب طرح مورد نظر متناسب با هدف و تخصص شما

blank

انتخاب الگو متناسب با محتوا، هدف و تخصص شما

blank

نمایش اولیه طراحی به مشتری

blank

طرح نهایی ویدئو موشن

blank

بازنگری در طراحی اینفوموشن

blank

اینفوموشن چیست؟

در ابتدا بهتر ست با اینفوگرافیک آشنا شوید : اینفوگرافیک از کلمات information  به معنی اطلاعات و graphic  به معنی گرافیک می باشد و عموما مسائل پیچیده و ناملموس را به مسائلی ساده تبدیل می کنند. اینفوگرافیک شامل نمودار ها، اشکال، نقشه ها و جداول و یا متن می باشند. برخی اینفوگرافیک ها را نوعی نقشه مفهومی می دانند بطوریکه با آن ها بتوان مسائل را به شکل ساده تری نمایش داد حال با افزودن حرکت به تصاویر اینفوگرافیک اینفوموشن بوجود می آید. اینفوموشن به متحرک سازی عناصر ثابتی مانند نمودارها، نقشه ، تصاویر گفته می شود.

اینفوموشن-چیست
تفاوت-موشن-گرافیک-اینفوگرافیک

تفاوت موشن گرافیک و اینفوگرافیک

هدف از ساخت اینفوگرافی متحرک ، انتقال سریع اطلاعات می باشد بطوریکه می توانید بجای توضیح متنی طولانی، در یک صفحه با طراحی گرافیکی زیبا اطلاعات خود را بسرعت منتقل نمایید. در صورتیکه موشن با هدف آموزش، تبلیغات ساخته می شود. با استفاده از آن می توانید با جذاب ترین حالت ممکن پیام خود را به مخاطب برسانید. برای ایجاد آن از نرم افزار هایی مانند after effect، cinema 4d استفاده می شود در صورتیکه برای تولید اینفوگرافیک از نرم افزار ها و وب سایت های طراحی گرافیکی مانند فوتوشاپ، ایلاستریتور و کانوا استفاده می شود.

نکات مهم در مورد ساخت اینفوموشن

با استفاده از ترکیبی از موشن و اینفوگرافیک یعنی ترکیب دو کلمه information و graphic می توان اینفوموشن طراحی کرد که به نمایش تصویری داده ها ، اطلاعات و دانش گفته می شود. اینفوگرافیک ها عموما مسائل پیچیده و ناملموس را به شکلی ساده بیان می کنند تا قابل فهم و واضح باشد. مراحل انجام  کار:

  • انتخاب الگو مناسب با محتوا و داده هایی که می خواهید نمایش دهید. هرچه محتوا شما بیشتر گرافیکی باشد از عناصر گرافیکی بهتر می توانید استفاده نمایید.
  • انتخاب قالب و سبک بصری
  • متحرک سازی و برجسته کردن ارقام و حقایق مهم
  • استفاده از تبدیل کننده هایی مانند Animaker برای تبدیل محتوا به نمایش پرده ای و یا فیلم
  • روایت کردن ویدئو برای جذاب تر کردن محتوا
خدمات- گرافیکی-شرکت-ویستا

علاوه برطراحی اینفوموشن شرکت ویستا چه خدماتی ارائه می کند؟

عوامل تاثیرگذار در ساخت اینفوموشن خلاقانه

نوآوری-ساخت-لوگو-موشن

گرافیک

در طراحی اینفوموشن استفاده از طرح های گرافیکی جذاب و حرکات مناسب در طرح ها توسط متخصصین می تواند طرح شما را خاص تر و متفاوت تر نماید. 

تاثیرگذاری-در-ساخت-لوگو-موشن

نوآوری

نوآوری در طراحی اینفوموشن از مهمترین پارامتر های تاثیرگذار در ساخت اینفوموشن می باشد و از ویژگی هایی که هر اینفوموشنی باید داشته باشد.

تاثیرگذاری-اینفوموشن

تاثیرگذاری

اینفوموشن باید تاثیرگذاری مناسبی داشته باشد بخصوص اگر در تبلیغات از آن استفاده میکنید این تاثیرگذاری بسیار مهم می باشد.

گرافیک-ساخت-لوگو-موشن

ترکیب حرفه ای

متخصص اینفوموشن با ترکیب مناسب صدا، تصویر، نوشته ها و استفاده از نرم افزار های گرافیکی،بصورت هوشمندانه طراحی اینفوموشن را جذاب تر می کند و باعث تاثیرگذاری بیشتر خواهد شد.

صداگذاری-جذاب-تاثیرگذار

صداگذاری جذاب و تاثیرگذار

صداگذاری مناسب و استفاده از موسیقی های خاص و مناسب با سبک کار شما در جذاب تر شدن طراحی اینفوموشن تاثیر بسیاری خواهد داشت.

سناریو-قوی-اینفوموشن

سناریو قوی

داشتن سناریو حرفه ای و مناسب تخصص شما موجب می شود که به هدف خود در مدت زمان کوتاه تری برسید و تبلیغات موثر و جدیدی داشته باشید. برای شروع کار بهتر است اهداف خود را بشناسید و متناسب با آن شروع کنید.

سوالات متداول در مورد ساخت اینفوموشن

برای اطلاع از قیمت اینفوموشن می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش و متخصصین در این حوزه مشورت نمایید و متناسب با طرح مورد نظر خود و زمان مورد نیاز ، طراحی اینفوموشن خود را آغاز نمایید. 

در ابتدا پیشنهاد ما این است که نمونه کار های مختلفی ویدئو موشن نمونه های ایرانی و خارجی را مشاهده نمایید و با متخصصین ویستا در زمینه طراحی گرافیکی مشورت کنید و طرح مورد نظر و همینطور سناریویی آماده نمایید تا روند ساخت اینفوموشن شما با سرعت بیشتری انجام شود.

بازه زمانی که برای ساخت اینفوموشن نیاز است متناسب با پارامترهای مختلف می باشد. و هرچه کار پیچیده تری داشته باشید زمان بیشتری نیز برای طراحی اینفوموشن نیاز دارید. بطور متوسط سه الی چهار روز زمان لازم است و در صورتیکه پروژه سنگین تری باشد این زمان بیشتر خواهد شد.

در  صورتیکه مشتری  اصلاحات بخواهد و یا تغییراتی در سناریو یا از نظر گرافیکی بخواهد کارشناسان ما در طراحی اینفوموشن تغییرات را اعمال خواهد کرد .

انواع خدمات در شرکت نرم افزار ویستا

شرکت نرم افزاری ویستا ارائه دهنده انواع خدمات گرافیکی شامل طراحی اینفوموشن ، ساخت لوگو موشن می باشد. همچنین در زمینه انواع طراحی سایت حرفه ای ، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ، سئو سایت نیز خدمات ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با تیم نرم افزاری ویستا از طریق فرم مشاوره شماره تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید یا با ویستا تماس بگیرید.

طراحی-اپلیکیشن-صفحه-طراحی-اینفوموشن

یکی از پارامتر های تاثیرگذار برای افزایش فروش و همینطور تاثیرگذاری بیشتر کاربران طراحی اپلیکیشن می باشد. طراحی اپلیکیشن حرفه ای و متناسب با وب سایت با کاربری راحت و طراحی کاربرپسند می تواند تاثیر بسیاری بر کسب و کار شما داشته باشد.  با ساخت اپلیکیشن متناسب با تخصص خود می توانید در هر زمان و مکانی به مشتریان خود این امکان را دهید تا از محصولات و تخصص شما استفاده نمایند. قیمت طراحی اپلیکیشن متناسب با امکانات و ویژگی های اپلیکیشن شما محاسبه خواهد شد.

سئو-سایت-صفحه-طراحی-اینفوموشن

سئو سایت در شرکت نرم افزاری ویستا متناسب با کسب و کار و درخواست شما انجام می شود. برای داشتن سئو وب سایت حرفه ای و با خروجی خوب بهتر است سفارش سئو خود را از شرکت سئو حرفه ای و با سابقه بالا در این زمینه بدهید. سئو وب سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که برای بهینه سازی وب سایت شما انجام می شود و رتبه مناسبی در نتایج گوگل به شما خواهد داد. قیمت سئو متناسب با سفارش شما و کلمات و .. توسط کارشناسان ما در این بخش محاسبه می شود.

طراحی-سایت-صفحه-طراحی-اینفوموشن

داشتن وب سایت در زمینه تخصص شما باعث رشد بیشتر کسب و کارتان خواهد شد. با اعتماد به شرکت طراحی سایت حرفه ای می توانید طراحی سایت متناسب با طراحی و گرافیک روز داشته باشید . به عنوان مثال اگر شرکتی دارید، اقدام به ساخت طراحی سایت شرکتی نمایید تا شرکت و محصولات خود را موثر تر معرفی نمایید. طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت با وردپرس در شرکت نرم افزاری ویستا انجام میشود و متناسب با وب سایت هزینه طراحی سایت تعیین می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫5/5 (2 امتیاز )