جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021تماس بگیرید  

طراحی اپلیکیشن بیمه

در این مطلب سعی داریم نگاه کلی داشته باشیم به طراحی اپلیکیشن بیمه آنلاین و اینکه اصولات در ساخت اپلیکیشن بیمه اندروید و یا آی او اس  باید به چه نکاتی توجه کنیم.امروزه به علت پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال،افراد ترجیح میدهند نیاز های خود را با استفاده از طراحی اپلیکیشن موبایل برطرف کنند.چرا که در این فضا می توان به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن نیاز های اساسی را برطرف کرد.مانند اپلیکیشن فروشگاهی ، اپلیکیشن تاکسی یاب مشابه اسنپ ، اپلیکیشن آگهی مشابه دیوار و …

چرا اپلیکیشن خدمات آنلاین بیمه ؟!

امروزه باتوجه به افزایش روز افزون استفاده کنندگان از تلفن های همراه و اپلیکیشن های موبایل مراجعه کاربران برای استفاده کردن از خدمات آنلاین بخصوص مواردی همچون بیمه از طریق اپلیکیشن ها بسیار رو به افزایش هستند.پس می توان نتیجه گرفت بهترین راه برای جذب افراد به منظور استفاده کردن از خدمات آنلاین،طراحی اپلیکیشن است.

اپلیکیشن ها بنا به فضای ساختاری نسبت به طراحی وب سایت دارای رابطه کاربری ساده تر  و جذاب تری هستند و باعث جذب مخاطب بیشتری می شود و به علت سادگی استفاده می تواند طیف وسیعی از نیاز ها را پاسخ دهد.صنعت بیمه و خدمات زیر مجموعه آن در سالهای گذشته، یکی بهترین بستر ها برای سرمایه گذاری در حوزه آنلاین است. چنانچه شما نیز یکی از فعالین این حوزه باشید، حتما با وب سایت ها و اپلیکیشن هایی که میتوان انواع بیمه و خدمات زیر مجموعه آن را به صورت آنلاین خریداری کرد آشنا هستید.این اپلیکیشن ها با ایجاد کامل مراحل خرید انواع بیمه نامه از جمله ثبت اطلاعات شخصی، معرفی مناسب ترین بیمه نامه با توجه به المان های درخواستی کاربر، دریافت مدارک و پرداخت آنلاین هزینه بیمه نامه توانسته اند کاربران را از مراجعه حضوری به دفاتر خدمات بیمه نامه بی نیاز نمایند. اما این اپلیکیشن ها چگونه به وجود آمده اند

انواع خدمات بیمه

خدمات-بیمه-مسافرتی

بیمه مسافرتی

یکی از ابعاد زندگی ما سفر است و بیمه‌ی مسافرتی یکی از آن بیمه‌هایی است که باید مورد توجه قرار دهیم تا در طول سفر، با کمترین دغدغه، از لحظات خود لذت ببریم. حادثه و مشکلات همواره در کمین است و ما هرگز نمی‌دانیم که در طول سفر چه حوادثی ممکن است پیش بیاید.

بیمه منازل

بیمه ی منازل مسکونی در جهت رفع کامل نیازهای ساکنین منازل مسکونی کلیه موارد زیر را تحت پوشش بیمه‌ای قرار دهد و مجموعه‌ای کامل از بیمه‌‌نامه‌های مورد نیاز مشتریان را به ایشان ارائه داده است و می توان به بیمه آتش سوزی،خطر زلزله،اثاثیه و لوازم مسکن نام برد.

بیمه عمر و بازنشستگی

بیمه عمر یکی از انواع بیمه اشخاص است که علاوه بر ارائه‌ پوشش‌هایی برای زمان حیات، پوشش‌های مخصوص در مقابل خطرهای فوت نیز دارد و شخص بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغی به عنوان حق‌بیمه و انتخاب پوشش‌های مورد نظر، بیمه عمر مناسب خود را از شرکت بیمه تهیه کند.

بیمه اتومبیل

 درحالت کلی گروه بیمه اتومبیل جبران کننده خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی از جمله تصادف، آتش‌سوزی و سرقت به اتومبیل مورد بیمه، سرنشینان آن و اشخاص ثالث می‌باشد.

بنابراین این گروه بیمه را می‌توان به دو بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و سرنشین تقسیم کرد.

مراحل ساخت اپلیکیشن بیمه آنلاین

طراحی-گرافیکی

طراحی رابطه کاربری

اولین مرحله در طراحی اپلیکیشن بیمه آنلاین،طراحی رابطه کاربری آن است.از مهمترین نکات در فاز طراحی گرافیکی، تحلیل دقیق نیازهای سیستم، بیزینس پلن (Business Plan)، سلایق کارفرما و اصول واستاندارد های طراحی گرافیکی اپلیکیشن میباشد.تیم طراحی گرافیکی ویستا در این بخش با توجه به نیازسنجی فضای کاری شما اقدام به طراحی حرفه ای المان ها و رابطه کاربری اپلیکیشن میپردازند.این بخش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که نمایانگر فضای کاری شما با مخاطبین میباشد.

برنامه نویسی

صفحات گرافیکی نهایی برای انجام روند برنامه نویسی آماده خواهند بود. در این مرحله حساس از طراحی اپلیکیشن بیمه، تیم برنامه نویسی اپلیکیشن ویستا با توجه به تحلیل های انجام شده، اقدام به برنامه نویسی و پیاده سازی اپلیکیشن مینمایند. در روال انجام فرآیند کدنویسی، لازم است کارفرما همواره به وسیله گزارشات پیشرفت پروژه، در جریان انجام امور قرار بگیرد. بعد از اتمام فاز کدنویسی تست های اولیه و نهایی روی اپلیکیشن انجام خواهد شد. در این مرحله لازم است کلیه بخش های برنامه نویسی شده در اپلیکیشن مورد استفاده موقت قرارگرفته و باگ احتمالی بر طرف گردد. 

پشتیبانی حرفه ای

پس از اتمام همه این موارد، نسخه نهایی اپلیکیشن طراحی شده در اختیار کارفرما قرار میگیرد.

در این بین مهم ترین مسعله ای که پس از ایجاد اپلیکیشن حس می شود،بحث پشتیبانی حرفه ای اپلیکیشن میباشد.

روند پشتیبانی شامل رفع باگ های احتمالی در آینده، پاسخ به سوالات فنی و آموزشی کارفرما و تضمین امنیت سیستم میباشد. این روند معمولا برای مدتی به صورت رایگان و بعد از آن با دریافت هزینه سالانه توسط مجری صورت میپذیرد.

تعرفه طراحی اپلیکیشن بیمه وخدمات آنلاین

اپلیکیشن اندروید یا ios

طراحی-اپلیکیشن-بیمه

شروع از9.000.000 /تومان

 • - انتشار در بازار و یا سیب اپ
 • - پنل مدیریتی حرفه ای
 • - فضای ابری نامحدود
 • - طراحی گرافیکی اختصاصی
 • - دسته بندی نامحدود
 • - جست و جو حرفه ای
 • - دسترسی بدون نیاز به اینترنت

اپلیکیشن اندروید، ios و وبسایت

ساخت-طراحی-اپ-بیمه

شروع از22.000.000 /تومان

 • - انتشار در بازار و یا سیب اپ
 • - ریسپانسیو و واکنش گرا
 • - وبسایت حرفه ای معرفی
 • - پنل مدیریتی حرفه ای
 • - فضای ابری نامحدود
 • - طراحی گرافیکی اختصاصی
 • - دسته بندی نامحدود
 • - جست و جو حرفه ای
 • - دسترسی بدون نیاز به اینترنت

اپلیکیشن اندروید و ios

ساخت-اپلیکیشن-بیمه

شروع از13.000.000 /تومان

 • - انتشار در بازار و یا سیب اپ
 • - پنل مدیریتی حرفه ای
 • - فضای ابری نامحدود
 • - طراحی گرافیکی اختصاصی
 • - دسته بندی نامحدود
 • - جست و جو حرفه ای
 • - دسترسی بدون نیاز به اینترنت

ابر میزبانی

$29.99 /ماهانه

بیمیتو ،یک نمونه موفق !

بیمیتو، وب‌سایت و اپلیکیشن مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه است. با کمک بیمیتو می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از جمله قیمت، میزان پوشش بیمه و سطح کیفیت خدمات شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه و آگاهانه خرید کنید. بیمیتو برای ارائه خدمات بیمه‌ای با نمایندگان و کارگزاران مورد تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همکاری می‌کند و تمامی فرآیندهای آن، مورد تأیید عاملان رسمی بیمه است.

بیمیتو به شما کمک می‌کند تا با آسودگی خاطر بیمه‌های خود را مدیریت کنید. شما می‌توانید با استفاده از سیستم مدیریت بیمه بیمیتو از زمان اتمام بیمه، تاریخ سررسید اقساط بیمه‌ها و… مطلع شوید و در هر لحظه و در هر مکان به اطلاعات بیمه‌ای خود دسترسی داشته باشید. در نهایت، کارشناسان بیمیتو همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به شما برای خرید و دریافت خدمات بیمه‌ای می‌باشند. خرید از بیمیتو، خریدی آگاهانه است.

خدمات ویژه ویستا

خدمات عمومی ویستا

 1. طراحی و نصب سی ام اس اختصاصی داینامیک
 2. دسته بندی صفحات و جداول
 3. ویرایشگر حرفه ای متن و صفحات
 4. ثبت در گوگل و صفحه تماس با ما
 5. طراحی اپلیکیشن سازگار با موتور های جست و جو
 6. امکان درج خبرنامه
 7. طراحی رابطه کاربری اختصاصی با سلایق شما
 8. پنل مدیریتی sms
 9. پنل مدیریتی حرفه ای
 10. معرفی انواع بیمه

خدمات تخصصی ویستا

 1. معرفی خدمات شرکت بیمه به صورت اختصاصی و حرفه ای
 2. فروش آنلاین بصورت نقدی و قسطی
 3. سیستم گزارشگیری کامل مدیریتی
 4. سیستم مدیریت پرداختهای حق بیمه
 5. سیستم رضایت سنجی و امتیازدهی
 6. گزارش گیری کامل مدیریتی
 7. استعلام حق بیمه و انواع آن
 8. جستوجو پیشرفته
 9. سیستم احراز هویت از طریق sms و ایمیل
 10. پنل کاربری حرفه ای 

... چرا ویستا ...

شرکت جوانفکران داده گستر، ویستا با سابقه طراحی چندین نمونه اپلیکیشن و ساخت وب سایت فروش آنلاین بیمه، با بهره‌گیری از تیم های مجرب طراحی و برنامه نویسی در زمینه های مختلف، آماده ارائه‌ی خدمات گسترده و امن در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروش آنلاین بیمه نامه می‌باشد. تیم توسعه و برنامه نویسی سیستم فروش آنلاین بیمه نامه در شرکت ویستا، با بررسی و تحلیل سناریوها و فرآیندهای مختلف فروش انواع بیمه، تحلیل و پیاده سازی فرمول های مختلف بیمه نامه در شرکت های مختلف بیمه و طراحی اختصاصی امکانات عمومی اپلیکیشن های فروش آنلاین بیمه نامه موفق به پیاده سازی کامل سیستم وب سایت و اپلیکیشن در این حوزه شده و در حال حاظر این سیستم آماده ارائه به صورت اختصاصی به کلیه سازمان ها و افراد فعال در این بخش میباشد.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter

دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره

طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره

طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره این روزها  طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره و همچنین طراحی اپلیکیشن درخواست…
طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

طراحی اپلیکیشن این روزها بسیار رایج و متنوع شده بعنوان مثال استفاده…
طراحی اپلیکیشن در قزوین

طراحی اپلیکیشن در قزوین

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و همینطور افزایش سطح پوشش…
طراحی اپلیکیشن در مشهد

طراحی اپلیکیشن در مشهد

با توجه به این ظرفیت عظیم و گسترش تجارت الکترونیک همینطور استفاده…
طراحی اپلیکیشن در تبریز

طراحی اپلیکیشن در تبریز

شهر تبریز که به عنوان یکی از پیشرفته ترین شهرها به حساب…
طراحی اپلیکیشن در شیراز

طراحی اپلیکیشن در شیراز

با توجه به توسعه و گسترش تجارت الکترونیک در دنیای امروز و…
5/5 (2 Reviews)