طراحی اپلیکیشن اختصاصی

امروزه بیشتر از هر زمان دیگری، افراد به سمت محتواهای مفید می‌روند. دستگاه های تلفن همراه بهترین ابزار برای دسترسی به اطلاعات هستند. اگر می‌خواهید مردم محصولات شما را ببینند، از خدمات شما استفاده کنند، شما را بیابند و یا با شما تماس بگیرند، طراحی اپلیکیشن اختصاصی بهترین روش برای رسیدن به اهداف شماست. اپلیکیشنی که ظاهر بهتری دارد فروش بهتری دارد و جذاب‌تر به نظر می‌آید. طراحی یک اپلیکیشن اختصاصی به موفقیت کسب و کار شما کمک بسیاری می‌کند.

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

یک اپلیکیشن اختصاصی چه کاری انجام می‌دهد؟

یک اپلیکیشن اختصاصی به طور بالقوه می‌تواند به شما اجازه دهد بر روی بخشهای مهم کسب و کار خود تمرکز کنید تا شما را در میان رقبا جلوتر قرار دهد.  تیم ویستا با گوش دادن به خواسته های مشتری، ساخت اپلیکیشن اختصاصی را شروع می‌کند. ما نیازهای شما را کاملاً درک خواهیم کرد، ایده های شما را به چالش می‌کشیم، تحقیق عمیقی انجام می‌دهیم و یک اپلیکیشن اختصاصی ایجاد می‌کنیم که مسائل منحصر به فرد شما را حل ‌کند. ما درک عمیقی از آنچه برای اتصال تکنولوژی به نتایج ارزشمند تجاری ضروری است، داریم. ما همچنین درک می کنیم که صنایع و شرکت های مختلف نیازها و محدودیت‌های مختلفی دارند. ویستا شما را در ساخت اپلیکیشن اختصاصی کمک خواهد کرد.

مزایای طراحی اپلیکیشن اختصاصی

باعث تسهیل و سهولت ارتباط با مشتری می‌شود

باعث ترویج وفاداری مشتری می‌شود

باعث کاهش هزینه و افزایش درآمد می‌شود

باعث شناخته شدن برند تجاری می‌شود

باعث افزایش بهره وری کسب و کار شما می‌شود

طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویستا

طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویستا

طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویستا یکی از فعالیت‌های حرفه ای ویستا است. مدت زیادی است که ما در طراحی، اجرا و نگهداری اپلیکیشن‌های اختصاصی برای نهادهای مختلف تجاری فعالیت داریم. مشاوره رایگان ویستا در ارائه راه‌حل های مخصوص هر کسب و کار آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی است. ما همچنین به شرکت های تازه تاسیس (استارتاپ ها) کمک می‌کنیم تا ایده‌هایشان را به یک محصول نهایی تبدیل کنند. دانش و تجربه چندین ساله ما در ساخت اپلیکیشن‌های اختصاصی به ما امکان ساخت هر اپلیکیشنی را می‌دهد.

هزینه طراحی اپلیکیشن از مهمترین فاکتورهایی است که در طراحی اپلیکیشن اختصاصی در نظر می‌گیریم. مسئله ای که در طراحی اپلیکیشن وجود دارد این است که اپلیکیشن یک کالا نیست که قیمت ثابتی داشته باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین دلیل بسته به اپلیکیشنی که مشتری می‌خواهد قیمت ها با هم متفاوت است. تیم ویستا تضمین می‌کند که کمترین هزینه را طبق امکانات و کیفیت اپلیکیشن برای مشتری در نظر می‌گیرد. برای مشاهده قیمت سایر اپلیکیشن ها به صفحه هزینه طراحی اپلیکیشن مراجعه کرده و یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خدماتی

از 21 میلیون

طراحی حرفه ای
پنل مدیریتی حرفه ای
یکسال پشتیبانی رایگان
قابل اجرا در اندروید و ios
مشاوره در زمینه مارکتینگ
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی دی تبریز

اپلیکیشن فروشگاهی

از 13 میلیون

طراحی حرفه ای
پنل مدیریتی حرفه ای
یکسال پشتیبانی رایگان
قابل اجرا در اندروید و ios
مشاوره در زمینه مارکتینگ
قیمت اپلیکیشن فروشگاهی

 اپلیکیشن رستوران

از 17 میلیون

طراحی حرفه ای
پنل مدیریتی حرفه ای
یکسال پشتیبانی رایگان
قابل اجرا در اندروید و ios
مشاوره در زمینه مارکتینگ
چند گام برای طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

اپلیکیشن مشابه دیوار

از 18 میلیون

طراحی حرفه ای
پنل مدیریتی حرفه ای
یکسال پشتیبانی رایگان
قابل اجرا در اندروید و ios
مشاوره در زمینه مارکتینگ
طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب آنلاین | طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ

اپلیکیشن مشابه اسنپ

از 42 میلیون

طراحی حرفه ای
پنل مدیریتی حرفه ای
یکسال پشتیبانی رایگان
قابل اجرا در اندروید و ios
مشاوره در زمینه مارکتینگ
مزایای ساخت اپلیکیشن بیمه

اپلیکیشن بیمه

از 38 میلیون

طراحی حرفه ای
پنل مدیریتی حرفه ای
یکسال پشتیبانی رایگان
قابل اجرا در اندروید و ios
مشاوره در زمینه مارکتینگ
طراحی اپلیکیشن اختصاصی

طراحی اپلیکیشن سفارشی

این روزها، نه تنها کسب و کارهای بزرگ و شناخته شده بلکه بسیاری از کسب و کارهای کوچک مثل بوتیک‌ها، آرایشگاه ها و کافی شاپ ها و شرکت های استارتاپی به طراحی اپلیکیشن سفارشی تلفن همراه روی آورده اند. در حقیقت این شرکت ها با ساخت اپلیکیشن سفارشی حرکتی رو به جلو را جهت پیشرفت کسب و کار خود به مرحله بالاتر در پیش گرفته اند. با ایجاد راهکارهای خلاقانه به درآمد دلخواه خود برسید.

مزایای طراحی اپ موبایل اختصاصی

check logo

با تسهیل دسترسی مشتریان از رقبا پیشی بگیرید

check logo

با طراحی اپ اختصاصی از هزینه تبلیغات بکاهید

check logo

تمامی محصولات و خدماتتان را در نمایش قرار دهید

check logo

با افزایش طیف مشتریان درآمد بیشماری کسب کنید

check logo

ارتباطی مستمر و بی واسطه با مشتریان برقرار کنید

طراحی اپلیکیشن اختصاصی متناسب با نیازهای شما

امروزه صاحبان کسب و کارهایی که به اهمیت وفادارسازی پی برده اند، چندین پله از دیگر کسب و کار ها جلوتر خواهند بود. احتمالا پیش از این با طراحی اپلیکیشن‌های موقعیت محور و خدماتی آشنا هستید. اما آیا می‌دانستید که طراحی اپلیکیشن موبایل بصورت کاملا اختصاصی می‌تواند با اهداف بازاریابی و وفادارسازی مشتری نیز همراه باشد؟ تصور کنید که مشتری شما اپلیکیشن شما را بر روی گوشی هوشمند داشته باشد و در موقعیت مکانی نزدیک به شما باشد اعلان‌هایی برایش ارسال شود و به او پیشنهادات ویژه ای را ارائه دهد. این می‌تواند باعث برگشت مجدد مشتری به مجموعه شما شود و یک روش بازاریابی برای کسب و کار شما باشد. طراحی اپلیکیشن اختصاصی اندروید یکی از فعالیت‌های حرفه ای ویستا است که توسط تیمی مجرب انجام می‌شود.

امکانات ساخت اپلیکیشن اختصاصی

مدیریت ساده پنل کاربری

تضمین امنیت اپلیکیشن

تجربه کاربری خوب

عرضه در تمامی استورها

سرعت بسیار بالا

مزیت رقابتی بیشتر

امکان توسعه اپلیکیشن

مطابق قوانین گوگل 

طراحی رابط کاربری اختصاصی

مبتنی بر آخرین تکنولوژی

چرا طراحی اپلیکیشن اختصاصی ویستا؟

بالاتر بردن اعتبار فروشگاه

سازگاری با نیازهای فردی

طراحی اپلیکیشن اختصاصی، سازگاری بیشتری با فرایندها و نیازهای شرکت فراهم می‌کند. پس از بررسی نیازهای مشتری، ابزارهایی برای مشتری فراهم می‌کنیم که دستیابی به اهداف را تضمین می‌کند.

صرفه جویی در زمان و هزینه

امنیت بیشتر

اپلیکیشن‌های عمومی ازکدهای رایج استفاده می‌کنند و امنیت زیادی ندارند. به این معنی که کاربران آنها ممکن است در معرض حملات سایبری بیشتری قرار بگیرند. با طراحی اپ اختصاصی امنیت را افزایش دهیم.

بالاتر بردن اعتبار فروشگاه

مزیت رقابتی بیشتر

طراحی اپلیکیشن اختصاصی امکان استفاده از راه حل های نوآورانه را متناسب با نیازهای فردی مشتری فراهم می‌کند. در نتیجه، راه حل های ارائه شده با بهینه سازی بالا مزیت رقابتی بیشتر را فراهم می‌کنند.

مشتریان وفادار

توسعه آسان تر

اپلیکیشن اختصاصی امکان توسعه آسان و سریع با ماژول‌های اضافی را در هر مرحله از ساخت اپلیکیشن فراهم می‌کند. بعضی اوقات تغییرات ناشی از تغییراتی است که در  اقتصاد کشور اتفاق می افتد، گاهی اوقات به دلیل تغییر بازار و نیازهای کاربران ایجاد می‌شود.

لوگو خرید اینترنتی

مبتنی بر آخرین فناوری

طراحی اپلیکیشن های اختصاصی این فرصت را به شما می‌دهند تا از آخرین راه حل ها فناوری و بروزترین تکنولوژی ها استفاده کنید و بتوانید در این بازار بسیار رقابتی نسبت به رقبای خود پیشی بگیرید و در هر زمان بتوانید آنها را تغییر دهید.

لوگو پشتیبانی آنلاین

ادغام بهتر با دیگر سیستم‌ها

ادغام و یکپارچه سازی اپلیکیشن های اختصاصی با سایر سیستم‌های خارجی بسیار راحت تر شده است. اگر شرکتی قبلاً از راه حل‌های خاص فناوری اطلاعات استفاده کرده باشد، ارزش سرمایه گذاری در اپلیکیشن‌های اختصاصی را دارد.

طراحی رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن

یکی از موارد بسیار مهم در طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت، طراحی رابط کاربری است. طراحی رابط کاربری به ما می‌گوید که المان ها در چه جایی قرار بگیرند تا تاثیر بیشتری در جذب مشتری بگذارد. هر ساله طراحی رابط کاربری با ترندهای جدید سعی در بهینه سازی ارتباط کاربر با اپلیکیشن و سایت دارد. ویستا با طراحی رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن کمک می‌کند تا بتوانید در جذب و نگهداری مشتریانتان موفق تر عمل کنید که اینکار را با تحلیل کاربران شما و همچنین ترندهای روز طراحی انجام می‌دهد. خلاقیت و نوآوری در برخی کارها باعث می‌شود که شما منحصر به فرد دیده شوید. به ایجاد اپلیکیشن اختصاصی رشد کسب و کارتان چند برابر کنید.

چرا ویستا ؟

طراحی حرفه ای

مشاوره کاملا رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

تیم جوان و حرفه ای

قیمت مناسب و به صرفه

سالها تجربه کاری و حرفه ای

مراحل سفارش اپلیکیشن اختصاصی

تجزیه و تحلیل نیازمندی‌ها

در ابتدا تجزیه و تحلیل تجارت شما و همچنین بررسی نیازهای اپلیکیشن شما را انجام می‌دهیم. ما با تجارت مشتری، صنعت وی و اهدافی که می‌خواهد به آنها برسد آشنا می‌شویم و سعی می‌کنیم مناسب ترین راه حل‌ها را برای وی انتخاب کنیم. همچنین بودجه و برنامه کاری را تعریف می‌کنیم. تعیین اولویت‌ها‌، اهدافی که باید در ابتدا محقق شوند و اهداف قابل دستیابی در مرحله بعدی پروژه نیز بسیار مهم است.

مشخص کردن ایده
پیاده سازی ظاهر اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

در این مرحله تیم متخصص ما، بر اساس تجزیه و تحلیل نیازهای مخاطب در مرحله قبل، اقدام به طراحی اپلیکیشن اختصاصی مشتری می‌کند. در این مرحله از طراحی رابط و تجربه کاربری، شرح عملکرد اپلیکیشن ایجاد می‌شود، رابط‌های کاربری و صفحه مدیریت ایجاد می‌شوند. همه کارهای فوق، در همکاری نزدیک با مشتری ایجاد شده اند، که برای ارائه راه‌حل های ما بسیار موثر است.

برنامه نویسی

بعد از مشخص شدن نیازها و اهداف مشتری به طور دقیق و همچنین پس از تایید طراحی رابط کاربری (وایرفریم)، تیم متخصص ما اقدام به ساخت برنامه می‌کنند (کدنویسی). برنامه نویسان تیم ویستا، متخصصان واجد شرایطی هستند که سالها در صنعت IT تخصص دارند. خاطر نشان می‌کنیم که امنیت اپلیکیشن هنگام کدنویسی انجام می‌شود و نگرانی در این زمینه وجود ندارد. 

برنامه نویسی
پیاده سازی ظاهر اپلیکیشن

تست و پیاده سازی اپلیکیشن

آزمایش و تست اپلیکیشن کدنویسی شده برای از بین بردن خطاها یا مغایرت با مفروضات پروژه انجام می‌شود. ویژگی‌های اپلیکیشن و ظاهر آن بطور دقیق بررسی می‌شود، سپس به آزمایش عملکرد صحیح برنامه می‌پردازیم. پس از آن اپلیکیشن راه اندازی می‌شود و مشتری محصول نهایی را دریافت می‌کند.

پشتیبانی

در جلسات آخر بصورت آنلاین یا حضوری آموزش نحوه کار با اپلیکیشن در جلسه ای با شرکت طراحی اپلیکیشن داده می‌شود. پس از مرحله اجرا و تحویل اپلیکیشن، همکاری با مشتری را خاتمه نمی‌دهیم. ما تعمیر و نگهداری و توسعه برنامه ها را همراه با نیازهای جدید مشتری، یکسال به صورت رایگان ارائه می‌دهیم.

پشتیبانی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن و سایت اختصاصی

شرکت برنامه نویسی ویستا علاوه بر طراحی اپلیکیشن را به صورت تخصصی انجام می‌دهد در زمینه طراحی سایت حرفه ای فعالیت گسترده دارد. طراحی سایت شرکتی یکی از نمونه های طراحی سایت است که باعث رشد و توسعه شرکت ها شده و شرکت‌‌ها می‌توانند خدمات خود را به صورت آنلاین به مشتریان خود معرفی کنند. طراحی سایت با وردپرس نیز یکی دیگر از مهمترین طراحی های سایت محسوب می‌شود که در میان کاربران از طرفداری زیادی برخوردار است. 

سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی

برای درخواست خرید اپلیکیشن اختصاصی اندروید و ios  می‌توانید با شماره تلفن 88551470-021 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق چت آنلاین موجود در وب‌سایت و یا فرم مشاوره شماره تلفن خود را قرار دهید تا در اسرع وقت تیم بازاریابی شرکت ویستا با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

blank

افزایش درآمد با ساخت اپ اختصاصی اندروید

امروزه تقاضای فزاینده ای برای توسعه یک اپ تلفن همراه در بازار کسب و کار وجود دارد. هر یک از صاحبان مشاغل رویای توسعه یک اپ اختصاصی تلفن همراه را دارند. ایجاد یک اپ اختصاصی برای تجارت شما فواید بسیاری دارد. یک برنامه ساده تلفن همراه می‌تواند تعداد زیادی مشتری را به سمت تجارت شما جذب کند. مهمترین چیز این است که یک برنامه تلفن همراه حضور دیجیتالی کسب و کار شما را تقویت می‌کند.ساخت اپ اختصاصی اندروید به امضای تجارت شما تبدیل می‌شود و مردم را از تجارت شما آگاه می‌کند. به گفته بسیاری از کارشناسان تجارت، مهمترین و قوی ترین راه برای افزایش درآمد کسب و کار، فقط ساختن یک اپلیکیشن موبایل است.

مشاوره رایگان ویستا

مشاوره رایگان  و اختصاصی 

شرکت نرم افزاری ویستا تیمی درجه یک و حرفه ای از مشاوران فنی و حرفه ای را ایجاد کرده است که پاسخگوی نیازهای شما باشد. کافی است شماره تلفن خود را وارد کنید تا مشاوران ویستا با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اختصاصی

طراحی اپلیکیشن اختصاصی کاربردهای فراوانی دارد. یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن های اختصاصی، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اختصاصی است. با طراحی اپ فروشگاهی می‌توانید تمامی کالاها و خدمات خود را بدون واسطه بفروشید و تعامل دائمی با مشتریان داشته باشید. طراحی اپلیکیشن دیجی کالا از معروف ترین اپ های فروشگاهی در کشور است. در کنار طراحی اپ فروشگاهی، طراحی سایت فروشگاهی هم از طرفداری خاصی برخوردار است. طراحی فروشگاهی اینترنتی گزینه ای به صرفه برای کسانی است که می‌خواهند هر دو ابزار طراحی سایت و اپلیکیشن را با هزینه به صرفه تر داشته باشند. 

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن اختصاصی

روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن اختصاصی می باشد.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن حرفه ای
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

علاوه بر طراحی اپلیکیشن، می‌توانید طراحی سایت خود را بصورت اختصاصی از ویستا بخواهید. با طراحی سایت اختصاصی می‌توانید هرآنچه که می‌خواهید و با هر سلیقه ای داشته باشید. شرکت طراحی سایت ویستا با سابقه ای طولانی و درخشان در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت شرکتی از پرطرفدارترین طراحی سایت های شرکت ویستا است.

سئو سایت اختصاصی

بعد از طراحی سایت اختصاصی خود، نوبت به سئو سایت می‌رسد. حتما این مرحله مهم را بعد از طراحی سایت خود در نظر بگیرید. سئو سایت باعث می‌شود با کلمات هدف خود به لینک برتر گوگل برسید تا بتوانید از زحمتی که کشیده اید کسب درآمد کنید. شرکت سئو ویستا یکی از برترین شرکت ها در زمینه سئو در سطح کشور است که بهترین قیمت سئو را با توجه با توجه به کیفیت کار دارد. برای سفارش سئو می‌توانید با شماره‌ ۰۲۱۸۸۵۵۱۴۷۰ تماس بگیرید. 

سئو سایت اختصاصی ویستا

سوالات متداول

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل، توافقی بین طرفین صورت می گیرد و تمام موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته می شود و قرارداد میان طرفین بسته می شود.
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شرکت ویستا یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه طراحی اپلیکیشن می‌باشد. این شرکت کیفیت و عملکرد اپلیکیشن‌های خود را به صورت صد در صدی ضمانت خواهد کرد. همچنین می‌توانید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن ویستا را مشاهده نمایید. ویستا یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی‌های اپلیکیشن خود دارد.

پس از طراحی اپلیکیشن اختصاصی موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری ویستا انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام کنید:

1- تماس با شماره 02188551470

2- ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

دیگر حوزه های طراحی اپلیکیشن

درباره ویستا

شرکت ویستا یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، سئو سایت، طراحی پورتال، طراحی نرم افزارهای تحت وب، طراحی موشن گرافیک و … است. این شرکت یکی از برترین شرکت های کشور است. نرم افزار حسابداری آنلاین یکی از صدها پروژه موفق این شرکت است. سئو سایت هم یکی از فعالیت های مهم ویستا است که برای رشد هر کسب و کار الزامی است. 

طراحی اپلیکیشن خبری، طراحی اپلیکیشن اختصاصی، طراحی اپلیکیشن خدماتی، طراحی اپلیکیشن املاک، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، طراحی اپلیکیشن بیمه، طراحی اپلیکیشن کتاب، طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا، طراحی اپلیکیشن موزیک، طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار، طراحی اپلیکیشن تاکسی، طراحی اپلیکیشن آچاره و… چند نمونه از نمونه های طراحی اپلیکیشن ویستا است. 

طراحی سایت هم از فعالیت های تخصصی این شرکت است. طراحی سایت سازمانی، طراحی سایت فیلم، طراحی سایت دانلود، طراحی سایت شبیه دیجی کالا، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت ارز دیجیتال، طراحی سایت پوشاک، طراحی سایت دکوراسیون، طراحی سایت تجاری، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت کاریابی و… از نمونه های پرطرفدار طراحی سایت ویستا است.

پرسش و پاسخ

15 پاسخ

 1. سلام محدثه جان. تمام اپلیکیشن های طراحی شده شرکت ویستا در هردو سیستم عامل اندروید و ios قابل اجرا هستند و طراحی اپلیکیشن اختصاصی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 2. سلام
  میخواستم ازتون بابت طراحی اپلیکیشن اختصاصی کسب و کارم تشکر کنم. من برای شرکتم یک اپ سفارشی درخواست کردم که واقعا از کاری ک تحویل گرفتم راضیم و از همکاری با شما بسیار خرسند. پیشنهاد میکنم به افرادی که نیاز به طراحی اپلیکیشن سفارشی دارند با شرکت خوب شما همکاری کنند.

  1. سلام ممنونم از کامنت خوبتون. خواهش میکنم وظیفه بوده. خوشحال شدیم که راضی بودید.

 3. سلام . سوالاتی درباره طراحی اپلیکیشن اختصاصی موبایل داشتم. با چه کسی باید صحبت کنم؟؟

  1. سلام اقای رضایی. میتونید از طریق فرم مشاوره که در بالای همین صفحه گذاشتیم شمارتونو بذارید تا مشاوران ما خودشون با شما تماس بگیرن و یا اینکه با شماره های ۰۲۱۸۸۵۵۱۴۷۰ و یا ۰۹۱۲۸۷۵۶۵۴۷ تماس بگیرید.

  1. سلام بله قطعا. بعد از طراحی اپ اختصاصی تمامی موارد به شما آموزش داده خواهد شد.

 4. سلام وقتتون بخیر. سوالی داشتم ازتون. من خارج از ایران هستم. نیاز به طراحی اپلیکیشن کاملا اختصاصی دارم. امکانش هست برای خارج از ایران هم طراحی انجام بدید؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

  1. سلام هانیه جان. نه مشکلی نیست. ما تجربه زیادی در طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای خارج از ایران داریم. بسته به کسب و کار شما و نیاز شما ممکن است نیاز به موارد خاصی باشه. به صورت تلفنی نیازه که با شما مشاوره کنیم تا بصورت دقیق جواب همه سوال هاتون رو بگیرید.

 5. سلام میشه بگید طراحی گرافیکی توی طراحی اپلیکیشن اختصاصی تاثیر داره یا نه؟ مرسی

  1. سلام خانم رضایی. بله قطعا. یکی از موارد مهم در طراحی اپلیکیشن اختصاصی طراحی گرافیکی اپلیکیشنه که ویژگی هایی باید داشته باشد تا اپلیکیشن اختصاصی شما بتونه خیلی زود مشتریای زیادی رو جذب کنه. طراحی گرافیکی خوب باعث تجربه کاربری بهتری میشه که توی نگهداری و جذب مشتری تاثیر خیلی زیادی میذاره.

 6. سلام. یک سوال داشتم. میخواستم بدونم شما طراحی اپلیکیشن اختصاصی رو برای اندروید و ios بصورت جدا انجام میدید یا خیر؟ ممنون

  1. سلام صدف. تمام اپلیکیشن های طراحی شده شرکت ویستا در هردو سیستم عامل اندروید و ios قابل اجرا هستند و طراحی اپلیکیشن اختصاصی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 7. سلام من به یک طراحی اپلیکیشن کاملا اختصاصی نیاز دارم. میتونید کمکم کنید؟؟؟

  1. سلام. بله شرکت ویستا آماده طراحی اپلیکیشن کاملا اختصاصی به شماست. اگه خونده باشید این شرکت مزایایی نسبت به شرکت های رقیب داره. از جمله طراحی کاملا اختصاصی و به روز، امکانات عالی،کیفیت عالی، قیمت مناسب، یکسال پشتیبانی رایگان، قابل توسعه، کدنویسی بروز، مشاوره رایگان و تمامی آنچه که شما میخواهید. برای راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.9/5 (22 Reviews)