سفارش-موشن-گرافیک

سفارش موشن گرافیک

ما براتون ویدیوهای خلاقانه ای تولید می‌کنیم تا پیامتون به مخاطب هاتون منتقل کنید، به اونها آموزش بدید یا اینکه برند و ارزش های خودتون رو به جامعه هدفتون معرفی کنید. 

ثبت سفارش موشن گرافیک :

جهت تکمیل سفارش موشن گرافیک تنها کافی است شماره تماس خود را در کادر زیر برای ما ارسال کنید تا در خواست شما برای سفارش موشن گرافیک ثبت شود.  

مشاوره-نرم-افزار-حسابداری-تولیدی

قبل از سفارش موشن گرافیک بهتر است به این 3 سوال پاسخ دهید:

1- گروه هدف شما چه کسانی هستند ؟

در ابتدای کار باید بدانید مخاطبانتان شما چه کسانی هستند. از نظر رنج سنی و تحصیلات و … گروه هدف خود را مشخص نمایید.

2- پلتفروم برای نمایش موشن گرافیک شما چیست ؟

منظور این است که موشن گرافیک ساخته شده قرار است در چه رسانی نمایش داده شود و همچنین در چه دستگاه هایی بیشتر دیده می شود.

3- هدف از تولید موشن گرافیک چیست ؟

متناسب با کسب  کار خود، حوزه موشن گرافیک خود را مشخص نمایید . بطور کلی موشن گرافیک به سه دسته موشن گرافیک آگاهی دهنده، موشن گرافیک تبلیغاتی و موشن گرافیک آموزشی تقسیم می شود.

مراحل-سفارش-موشن-گرافیک

مراحل سفارش موشن گرافیک

کنترل و تجزیه و تحلیل تولید

تخمین هزینه و زمان انجام پروژه

در این مرحله معمولا مشتریان در مورد قیمت و هزینه سوال دارند. کارشناسان ما برای تخمین هزینه و زمان انجام پروژه ، از مشتری طرح مورد نظر یا نمونه کار مد نظر را درخواست می کننند تا بتوانند متناسب با سطح کیفی کار و اهداف مورد نظر، قیمت و زمان را بصورت حدودی تخمین بزنند.

blank

نوشتن متن ابتدایی و گرفتن تاییدیه از مشتری:

در این مرحله مشتری متن مورد نظر و تمام پیام هایی که می خواهد انتقال دهد را برای شرکت ویستا ارسال می کند (این کار باعث افزایش سرعت در روند اجرای کار خواهد شد) در غیر اینصورت کارشناسان ما متن را نگارش می کنند و بعد از دریافت تاییدیه، برای مشتری ارسال می شود. 

پیش بینی بودجه نرم افزار حسابداری تولیدی

تنظیم قرارداد:

بعد از تایید نهایی متن از طرف مشتری، قرارداد برای مشتری ارسال می شود و به امضای دو طرف (شرکت ویستا و مشتری) میرسد. ۵۰ درصد مبلغ در این مرحله و ۵۰ درصد باقی مانده هم قبل از تحویل فایل نهایی دریافت می شود.

blank

طراحی استوری بورد و انیماتیک و گرفتن تاییدیه

استوری بورد یک طرح اولیه و کلی از صحنه هایی است که سناریو کلی ویدیو نهایی را نشان می دهد. با کنار هم قرار دادن این تصاویر و گذاشتن صدای راوی روی آن انیماتیک ساخته می شود و جهت تایید برای مشتری فرستاده می شود.

blank

طراحی صحنه ها و انیمیت کردن 

بعد از تایید سناریو به کمک انیماتیک، طراحی دقیق صحنه‌ها را شروع می‌کنیم. طرح ها را برای مشتری ارسال می کنیم و بعد از اینکه تمام طرح ها تایید نهایی شدند وارد فاز انیمیت کردن طرح ها می شویم.

blank

صدا گذاری و تحویل نهایی

در آخر بعد تایید شدن انیمیشن توسط مشتری افکت های صوتی و موزیک رو به ویدیو اضافه می‌کنیم. و فایل نهایی بعد واریز ۵۰ درصد مابقی مبلغ قرارداد برای مشتری ارسال می شود. بعد از تحویل ، مشتری دو بار فرصت دارد تا اصلاحات جزئی در انیمیشن و یا تغییر موزیک را سفارش دهد.

هزینه سفارش موشن گرافیک متناسب با کیفیت و پارامتر های تاثیرگذار بر موشن گرافیک تعیین می شود. شرکت ویستا با ارائه قیمت های مناسب و کارشناسان متخصص در این زمینه به شما کمک می کند تا با صرف هزینه کمتر سفارش موشن گرافیک اصولی و تاثیرگذار داشته باشید. هزینه موشن گرافیک به عومل مختلفی بستگی دارد از جمله آن ها می توان به هزینه های مربوط به گوینده یا صداگذار (در صورتی که صداهای خاص مد نظر داشته باشید، هزینه سفارش موشن افزایش خواهد یافت) ، تدوین ، تصویر ساز و … اشاره کرد. همچنین قبل از گرفتن سفارش موشن گرافیک حتما در مورد درجه کیفی محصولی که می خواهید فکر کنید و متناسب با بودجه خود موشن گرافیک سفارش دهید.

انواع موشن گرافیک

هر ثانیه

هر دقیقه

مدت زمان انجام کار

موشن گرافیک اقتصادی

هر ثانیه :

شروع از : 33.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : 1.980.000 تومان

مدت زمان:

حدود 10 روز کاری

موشن گرافیک استاندارد

هر ثانیه :

شروع از : 66.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : 3.960.000 تومان

مدت زمان:

حدود 15 روز کاری

موشن گرافیک حرفه ای

هر ثانیه :

شروع از : 130.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : ۷.۸۰۰.۰۰۰  تومان

مدت زمان:

حدود 20 روز کاری

نمونه کار های موشن گرافیک شرکت ویستا

اگر چرخی در اینترنت زده باشید و نمونه کارهای مختلف موشن گرافیک را مشاهده کرده باشید، می توانید با نمونه کارهای شرکت ویستا مقایسه نمایید، سطح کیفی نمونه کارهای شرکت ویستا مطابق طراحی های روز می باشد و متناسب با خواست شما توسط کارشناسان مجرب ما انجام می شود. در تمامی مراحل کار می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. همچنین جلساتی برای هماهنگی با شما برگزار خواهد شد تا با توجه به اهدافتان سفارش موشن گرافیک شما اجرا و پیاده سازی شود. در این بخش می توانید  نمونه کارهای شرکت ویستا را مشاهده کنید و متناسب با نوع نیاز خود سفارش موشن گرافیک دهید. 

موشن گرافیک اقتصادی

طراحی سایت :

بنر-طراحی-سایت
پخش ویدیو

قیمت طراحی سایت :

بنر-قیمت-طراحی-سایت
پخش ویدیو

موشن گرافیک استاندارد

طراحی اپلیکیشن :

بنر-طراحی-اپلیکیشن
پخش ویدیو

CMS چیست؟

بنر-cms
پخش ویدیو

medinfo

بنر-medinfo
پخش ویدیو

موشن گرافیک حرفه ای

نرم افزار چرتکه 

blank
پخش ویدیو

آموزش زبان Ieltsfix

بنر-Ieltsfix
پخش ویدیو

سئو وب سایت

بنر-سئو
پخش ویدیو

طراحی سایت ارز دیجیتال

بنر-طراحی-سایت-ارز-دیجیتال
پخش ویدیو

پلتفرم سیمخان 

بنر-سیم-خان
پخش ویدیو

موضوعات مناسب برای ساخت موشن گرافیک

نوآوری-ساخت-لوگو-موشن

طراحی رابط کاربری با استفاده از موشن گرافیک

برنامه نویس برای طراحی رابط کاربری ابتدا نیاز به طرح کلی ای دارد که بداند دقیقا چه می خواهد و یک طرح کلی را باید در نظر داشته باشد تا بتواند کدنویسی را آغاز کند که این رابط کاربری می تواند یک ویدئو موشن گرافیک باشد.

گرافیک-ساخت-لوگو-موشن

سفارش لوگو موشن

برای کارهای تبلیغاتی خود و همچنین شخصیت دهی به برند می توانید در انتهای کار موشن گرافیک سفارش ساخت لوگو موشن نیز داشته باشید. در این نوع طراحی لوگو شرکت، لو شرکت به شیوه ای جذاب و تاثیرگذار متحرک سازی می شود.

تاثیرگذاری-در-ساخت-لوگو-موشن

معرفی محصول/ ویدئو آموزشی

متناسب با هدف و کسب و کار خود می توانید ویدئو بصورت آموزشی سفارش دهید و یا سفارش موشن گرافیک برای معرفی محصولات خود دهید که این شیوه می تواند بازدهی و اثرگذاری بیشتری نسبت به طراحی کاتالوگ یا دیگر روش ها داشته باشد.

انواع خدمات موشن گرافیک

مزایای موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک مزایای زیادی برای هرکسب‌ و‌ کاری دارد. تیزر موشن گرافی اگر به صورت حرفه‌ای طراحی شود و تبلیغات درستی بر روی انتشار آن انجام شود، می‌تواند کاربران زیادی را به سمت استفاده از خدمات کسب‌و‌کار شما سوق دهد. در ادامه می‌توانید چند مزیت مهم تولید موشن گرافیک را مشاهده نمایید:

مزایای-موشن-گرافیک-سفارش-موشن -گرافی

ساخت و سفارش موشن گرافیک تبلیغاتی : روشی برای تبلیغ موثر و جذاب تر کردن برند شما

ویدئو مارکتینگ و تبلیغات بصری باعث افزایش تاثیرگزاری برند شما بر مخاطب خواهد بود که می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن رنگ و لعابی به برند شما می بخشد. با سفارش موشن گرافیک حرفه ای و اصولی می توانید به این اهداف در زمان کوتاه تری برسید :

سوالات متداول در مورد سفارش موشن گرافیک

یکی از موارد ضروری و مهم برای ایجاد موشن گرافیک داشتن یک سناریو خوب و کاربردی است. کارشناسان ویستا در این زمینه به شما کمک می کنند تا بتوانید متناسب با کسب و کار و هدفی که دارید طراحی موشن گرافیک مناسبی داشته باشید. برای اطلاع از روش محاسبه قیمت موشن گرافیک و همچنین شیوه ایجاد و زمان مورد نیاز با کارشناسان ویستا در تماس باشید و یا از طریق فرم مشاوره ویستاشماره تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید.

برای تهیه موشن گرافیک مورد نظر خود در ابتدا سعی کنید نمونه های بسیاری در اینترنت بررسی نمایید و متناسب با تخصص خود متن یا سناریو متفاوتی و متناسب با کسب و کار خود تهیه نمایید. این کار باعث می شود تا خلق موشن گرافیک شما با سرعت بیشتری انجام شود و کارشناسان ویستا در مدت زمان کمتری و با شناخت بیشتر از آنچه شما می خواهید با صرف هزینه و زمان کمتر محیا نمایند.

بطور متوسط میزان زمان مورد نیاز برای تولیدموشن گرافیک پنج الی هفت روز می باشد اما در صورتیکه پروژه سنگین تر باشد و زمان بیشتری بخواهد به 14الی 16 روز کاری زمان نیاز است. هزینه تولید موشن از نظر زمانی بر حسب ثانیه می باشد. همچنین بستگی به میزان زمان مورد استفاده و زمان مد نظر شما نیز دارد تا بازه زمانی مشخص بر حسب کسب و کار شما تعیین شود.

اشتباهات تایپی و یا گفتاری کارشناسان ما در صورتیکه پیش آید ویرایش انجام می شود. بطور کلی هر تغییری که برای موشن گرافیک خود بخواهید در ابتدا با کارشناسان ما مشورت می نمایید و در صورت موثر بودن و ضروری بودن آن تغییر را اعمال می نمایید.

4 پاسخ

    1. سلام آرش عزیز…بله انجام میدیم اما در صورتی که شما متن کامل مورد نظرتون رو به ما بدید. ضبط صدا رو هم به گوینده های حرفه ای مسلط به زبان انگلیسی واگذار می‌کنیم.

    1. سلام ممنونم وقت شما بخیر دوست گرامی … بله. اگر بعد از اینکه یک مرحله رو تایید کردید و درخواست اصلاحات متعدد روی کار رو داشته باشید به نسبت میزان زمان و کاری بیشتر ، هزینه پروژه نیز افزایش خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 (3 Reviews)