سفارش موشن گرافیک | سفارش لوگو موشن

سفارش موشن گرافیک

در این صفحه شما با مراحل سفارش و کلیه خدمات مربوط به موشن گرافیک ویستا آشنا خواهید شد، از گرفتن سفارش موشن گرافیک گرفته تا مشاهده نمونه کارها و مشاوره رایگان و تعرفه موشن گرافیک در شرکت ویستا..

هدف ما در بخش موشن گرافیک ویستا تولید و خلق موشن گرافیک های خلاقانه می باشد تا بتوانید پیام خود را به شکلی جذاب تر به مخاطبان خود ارائه دهید، به عنوان مثال اگر در زمینه آموزشی فعالیت می کنید به شیوه ی مفهومی تر و کاربردی ویدئو آموزشی به جامعه هدف خود ارائه دهید . 

ثبت سفارش موشن گرافیک :

جهت تکمیل سفارش موشن گرافیک حرفه ای تنها کافی است شماره تماس خود را در کادر زیر برای ما ارسال کنید تا در خواست شما برای سفارش ساخت موشن گرافیک ثبت شود.  

مشاوره-نرم-افزار-حسابداری-تولیدی

قبل از سفارش موشن گرافیک بهتر است به این 3 سوال پاسخ دهید:

1- گروه هدف شما چه کسانی هستند ؟

قبل از اینکه سفارش موشن گرافیک دهید، بهتر است در ابتدای کار بدانید مخاطبانتان شما چه کسانی هستند. از نظر رنج سنی و تحصیلات و … گروه هدف خود را مشخص نمایید.

2- پلتفرم برای نمایش موشن گرافیک شما چیست ؟

قبل از سفارش موشن گرافیک در مورد پلتفرم برای نمایش تحقیق کنید. منظور این است که موشن گرافیک ساخته شده قرار است در چه رسانه ای نمایش داده شود و همچنین در چه دستگاه هایی بیشتر دیده می شود.

3- هدف از تولید موشن گرافیک چیست ؟

متناسب با کسب  کار خود، حوزه موشن گرافیک خود را مشخص نمایید . بطور کلی موشن گرافیک به سه دسته موشن گرافیک آگاهی دهنده، موشن گرافیک تبلیغاتی و موشن گرافیک آموزشی تقسیم می شود.

مراحل-سفارش-موشن-گرافیک

مراحل سفارش موشن گرافیک

کنترل و تجزیه و تحلیل تولید

تخمین هزینه و زمان انجام پروژه

در این مرحله از سفارش موشن گرافیک معمولا مشتریان در مورد قیمت و هزینه سوال دارند. کارشناسان ما برای تخمین هزینه و زمان انجام پروژه ، از مشتری طرح مورد نظر یا نمونه کار مد نظر را درخواست می کننند تا بتوانند متناسب با سطح کیفی کار و اهداف مورد نظر، قیمت و زمان را بصورت حدودی تخمین بزنند.

blank

نوشتن متن ابتدایی و گرفتن تاییدیه از مشتری:

در این مرحله مشتری متن مورد نظر و تمام پیام هایی که می خواهد انتقال دهد را برای شرکت ویستا ارسال می کند (این کار باعث افزایش سرعت در روند اجرای کار خواهد شد) در غیر اینصورت کارشناسان ما متن را نگارش می کنند و بعد از دریافت تاییدیه، برای مشتری ارسال می شود. 

پیش بینی بودجه نرم افزار حسابداری تولیدی

تنظیم قرارداد:

بعد از تایید نهایی متن از طرف مشتری، قرارداد سفارش موشن گرافیک برای مشتری ارسال می شود و به امضای دو طرف (شرکت ویستا و مشتری) میرسد. ۵۰ درصد مبلغ در این مرحله و ۵۰ درصد باقی مانده هم قبل از تحویل فایل نهایی دریافت می شود.

blank

طراحی استوری بورد و انیماتیک و گرفتن تاییدیه

استوری بورد یک طرح اولیه و کلی از صحنه هایی است که سناریو کلی ویدیو نهایی را نشان می دهد. با کنار هم قرار دادن این تصاویر و گذاشتن صدای راوی روی آن انیماتیک ساخته می شود و جهت تایید برای مشتری فرستاده می شود.

blank

طراحی صحنه ها و انیمیت کردن 

بعد از تایید سناریو به کمک انیماتیک، طراحی دقیق صحنه‌ها را شروع می‌کنیم. طرح ها را برای مشتری ارسال می کنیم و بعد از اینکه تمام طرح ها تایید نهایی شدند وارد فاز انیمیت کردن طرح ها می شویم.

blank

صدا گذاری و تحویل نهایی

در آخر بعد تایید شدن انیمیشن توسط مشتری افکت های صوتی و موزیک رو به ویدیو اضافه می‌کنیم. و فایل نهایی بعد واریز ۵۰ درصد مابقی مبلغ قرارداد برای مشتری ارسال می شود. بعد از تحویل ، مشتری دو بار فرصت دارد تا اصلاحات جزئی در انیمیشن و یا تغییر موزیک را سفارش دهد.

هزینه سفارش موشن گرافیک متناسب با کیفیت و پارامتر های تاثیرگذار بر موشن گرافیک تعیین می شود. شرکت ویستا با ارائه قیمت های مناسب و کارشناسان متخصص در این زمینه به شما کمک می کند تا با صرف هزینه کمتر سفارش موشن گرافیک اصولی و تاثیرگذار داشته باشید. هزینه موشن گرافیک به عومل مختلفی بستگی دارد از جمله آن ها می توان به هزینه های مربوط به گوینده یا صداگذار (در صورتی که صداهای خاص مد نظر داشته باشید، هزینه سفارش موشن افزایش خواهد یافت) ، تدوین ، تصویر ساز و … اشاره کرد. همچنین قبل از گرفتن سفارش ساخت موشن گرافی حتما در مورد درجه کیفی محصولی که می خواهید فکر کنید و متناسب با بودجه خود موشن گرافیک سفارش دهید.

انواع موشن گرافیک

هر ثانیه

هر دقیقه

مدت زمان انجام کار

موشن گرافیک اقتصادی

هر ثانیه :

شروع از : 33.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : 1.980.000 تومان

مدت زمان:

حدود 10 روز کاری

موشن گرافیک استاندارد

هر ثانیه :

شروع از : 66.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : 3.960.000 تومان

مدت زمان:

حدود 15 روز کاری

موشن گرافیک حرفه ای

هر ثانیه :

شروع از : 130.000 تومان

هر دقیقه :

شروع از : ۷.۸۰۰.۰۰۰  تومان

مدت زمان:

حدود 20 روز کاری

نمونه کار های موشن گرافیک شرکت ویستا

اگر چرخی در اینترنت زده باشید و نمونه کارهای مختلف موشن گرافیک را مشاهده کرده باشید، می توانید با نمونه کارهای شرکت ویستا مقایسه نمایید، سطح کیفی نمونه کارهای شرکت ویستا مطابق طراحی های روز می باشد و متناسب با خواست شما توسط کارشناسان مجرب ما انجام می شود. در تمامی مراحل کار می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. همچنین جلساتی برای هماهنگی با شما برگزار خواهد شد تا با توجه به اهدافتان سفارش ساخت موشن شما اجرا و پیاده سازی شود. در این بخش می توانید  نمونه کارهای شرکت ویستا را مشاهده کنید و متناسب با نوع نیاز خود سفارش موشن گرافیک دهید. 

موشن گرافیک اقتصادی

طراحی سایت :

بنر-طراحی-سایت
درباره پخش ویدیو بنر-طراحی-سایت

قیمت طراحی سایت :

بنر-قیمت-طراحی-سایت
درباره پخش ویدیو بنر-قیمت-طراحی-سایت

موشن گرافیک استاندارد

طراحی اپلیکیشن :

بنر-طراحی-اپلیکیشن
درباره پخش ویدیو بنر-طراحی-اپلیکیشن

CMS چیست؟

بنر-cms
درباره پخش ویدیو بنر-cms

medinfo

بنر-medinfo
درباره پخش ویدیو بنر-medinfo

موشن گرافیک حرفه ای

نرم افزار چرتکه 

blank
پخش ویدیو

آموزش زبان Ieltsfix

بنر-Ieltsfix
درباره پخش ویدیو بنر-Ieltsfix

موشن گرافیک سیبتا

blank
درباره پخش ویدیو sibta-بنر-موشن-گرافیک

موشن گرافیک 2 پلتفرم سیمخان 

blank
درباره پخش ویدیو پلتفرم-سیمخان--بنر-دوم

موشن گرافیک 1 پلتفرم سیمخان 

بنر-سیم-خان
درباره پخش ویدیو بنر-سیم-خان

سئو وب سایت

بنر-سئو
درباره پخش ویدیو بنر-سئو

طراحی سایت ارز دیجیتال

بنر-طراحی-سایت-ارز-دیجیتال
درباره پخش ویدیو بنر-طراحی-سایت-ارز-دیجیتال

سفارش انواع موشن گرافیک حرفه ای

تاثیرگذاری-در-ساخت-لوگو-موشن

سفارش موشن گرافیک تبلیغاتی

یکی از انواع معروف و پر سفارش موشن گرافیک ، موشن گرافیک تبلیغاتی می باشد که کسب و کار شما  با استفاده از ترکیب کاراکترهای مختلف و متحرک سازی آن ها و اصوات مختلف (بصورت گویندگی روی ویدئو و یا موسیقی بدون کلام به همراه متن و توضیحات مورد نظر شما) و با استفاده از نرم افزار های ساخت موشن گرافیک ساخته می شود.

نوآوری-ساخت-لوگو-موشن

سفارش موشن گرافیک آموزشی یا آگاهی دهنده

سفارش موشن گرافیک آموزشی و یا به نوعی موشن گرافیک آگاهی دهنده، تولید ویدئو های آموزشی در راستای اهداف شما می باشد . این شیوه می تواند بازدهی و اثرگذاری بیشتری نسبت به طراحی کاتالوگ یا دیگر روش ها داشته باشد و راه حل کاربردی برای معرفی محصولات آموزشی و یا آموزشگاه های مختلف می باشد.

گرافیک-ساخت-لوگو-موشن

سفارش ساخت لوگو موشن

برای کارهای تبلیغاتی خود و همچنین شخصیت دهی به برند می توانید در انتهای کار موشن گرافیک سفارش لوگو موشن یا آرم استیشن نیز داشته باشید. در این نوع طراحی لوگو متحرک ای برای شرکت یا کسب و کار شما به شیوه ای جذاب و تاثیرگذار ساخته می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه سفارش لوگو موشن می توانید در بخش مشاوره شماره تماس خود را وارد نمایید.

کاربردهای-ویدئو-موشن

سفارش موشن گرافیک برای معرفی نمونه کار و پرتفلیو

شما می توانید برای معرفی نمونه کارها یا پرتفلیو، سفارش موشن گرافیک دهید. موشن گرافیک  برای معرفی پرتفلیو یا نمونه کار، ساخت ویدئو ای متحرک (ترکیب کاراکترها و موسیقی) می باشد که به معرفی نمونه کارها و یا معرفی سایت شما می پردازد. یک نمونه موشن گرافیک پرتفلیو، مربوط به آموزش احراز هویت در نوبیتکس  می باشد.

انواع خدمات موشن گرافیک

مزایای موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک مزایای زیادی برای هرکسب‌ و‌ کاری دارد. تیزر موشن گرافی اگر به صورت حرفه‌ای طراحی شود و تبلیغات درستی بر روی انتشار آن انجام شود، می‌تواند کاربران زیادی را به سمت استفاده از خدمات کسب‌و‌کار شما سوق دهد. در ادامه می‌توانید چند مزیت مهم تولید موشن گرافیک را مشاهده نمایید:

مزایای-موشن-گرافیک-سفارش-موشن -گرافی

سفارش موشن گرافیک تبلیغاتی

ویدئو مارکتینگ و تبلیغات بصری باعث افزایش تاثیرگزاری برند شما بر مخاطب خواهد بود که می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن رنگ و لعابی به برند شما ببخشد و روشی برای تبلیغ موثر و جذاب تر کردن برند شما می باشد. با سفارش موشن گرافیک حرفه ای و اصولی می توانید به این اهداف در زمان کوتاه تری برسید :

سوالات متداول در مورد سفارش موشن گرافیک

یکی از موارد ضروری و مهم برای ایجاد موشن گرافیک داشتن یک سناریو خوب و کاربردی است. کارشناسان ویستا در زمینه سفارش موشن گرافیک به شما کمک می کنند تا بتوانید متناسب با کسب و کار و هدفی که دارید طراحی موشن گرافیک مناسبی داشته باشید. برای اطلاع از روش محاسبه قیمت موشن گرافیک و همچنین شیوه ایجاد و زمان مورد نیاز با کارشناسان ویستا در تماس باشید و یا از طریق فرم مشاوره ویستاشماره تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید.

برای تهیه موشن گرافیک مورد نظر خود در ابتدا سعی کنید نمونه های بسیاری در اینترنت بررسی نمایید و متناسب با تخصص خود متن یا سناریو متفاوتی و متناسب با کسب و کار خود تهیه نمایید. این کار باعث می شود تا خلق موشن گرافیک شما با سرعت بیشتری انجام شود و کارشناسان ویستا در مدت زمان کمتری و با شناخت بیشتر از آنچه شما می خواهید با صرف هزینه و زمان کمتر محیا نمایند.

بطور متوسط میزان زمان مورد نیاز برای تولیدموشن گرافیک پنج الی هفت روز می باشد اما در صورتیکه پروژه سنگین تر باشد و زمان بیشتری بخواهد به 14الی 16 روز کاری زمان نیاز است. هزینه تولید موشن از نظر زمانی بر حسب ثانیه می باشد. همچنین بستگی به میزان زمان مورد استفاده و زمان مد نظر شما نیز دارد تا بازه زمانی مشخص بر حسب کسب و کار شما تعیین شود.

اشتباهات تایپی و یا گفتاری کارشناسان ما در صورتیکه پیش آید ویرایش انجام می شود. بطور کلی هر تغییری که برای موشن گرافیک خود بخواهید در ابتدا با کارشناسان ما مشورت می نمایید و در صورت موثر بودن و ضروری بودن آن تغییر را اعمال می نمایید.

8 پاسخ

  1. سلام آرش عزیز…بله انجام میدیم اما در صورتی که شما متن کامل مورد نظرتون رو به ما بدید. ضبط صدا رو هم به گوینده های حرفه ای مسلط به زبان انگلیسی واگذار می‌کنیم.

  1. سلام ممنونم وقت شما بخیر دوست گرامی … بله. اگر بعد از اینکه یک مرحله رو تایید کردید و درخواست اصلاحات متعدد روی کار رو داشته باشید به نسبت میزان زمان و کاری بیشتر ، هزینه پروژه نیز افزایش خواهد یافت.

 1. سلام ممنونم از اطلاعات خوبتون
  میخواستم سفارش طراحی لوگو موشن بدم
  از کجا باید اقدام کنم ؟

  1. سلام دوست عزیز … شما میتونید در بخش مشاوره ویستا شماره تماس خودتون رو وارد کنید و یا با شماره 021-88551470 تماس بگیرید .

 2. سلام. بابت اطلاعات ممنونم.
  برای سفارش لوگو موشن باید نمونه کار مشابه چیزی میخوایم بهتون نشون بدیم؟

  1. سلام . ممنون از توجهتون. خب اگر اینکار رو انجام بدین هم روند طراحی سریع تر میشه و هم احتمال پیش آمدن سوء تفاهم به حداقل میرسه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫5/5 (5 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank