جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

ساخت لوگو موشن

ساخت لوگو موشن به معنی متحرک سازی لوگو یا برند شما به منظور هویت بخشیدن و تبلیغات برند یا لوگو شماست. ساخت لوگو موشن حرفه ای یا آرم استیشن توسط متخصصین این حوزه در شرکت نرم افزاری ویستا مطابق خواست و هدف شما و برند تجاری انجام می شود. یک لوگو موشن مناسب و حرفه ای تاثیر خوبی بر کسب و کار شما خواهد داشت و می تواند باعث رشد و توسعه کسب و کار شما شود و یک راه حل خوب و کاربردی برای جذاب تر کردن برند شما و همچنین استراتژی حرفه ای برای جذب مخاطبان در دنیای دیجیتال می باشد. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت لوگو موشن می توانید با مشاورین ما در بخش مشاوره رایگان ویستا در تماس باشید.

ساخت-لوگو-موشن
blank

مشاوره رایگان ساخت لوگو موشن تیم ویستا

جهت مشاوره ساخت لوگو موشن حرفه ای می توانید بصورت آنلاین و یا تلفنی با مشاورین ویستا در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین  می توانید از طریق فرم زیر شماره تماس یا ایمیل خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. تعرفه ساخت لوگو موشن یا قیمت موشن گرافیک شما متناسب با محصول و طرحی که در نظر گرفته اید، تعیین می شود. 

 

مراحل ساخت لوگو موشن در شرکت ویستا

انتخاب طرح مورد نظرمتناسب با هدف و تخصص شما

گفت و گو در مورد لوگو، حوزه فعالیت و اولویت ها

نمایش اولیه طراحی به مشتری

بازنگری در طراحی لوگو  موشن

طرح نهایی لوگو موشن

مراحل-ساخت-لوگو-موشن-ویستا

لوگو موشن چیست؟

لوگو موشن یا ساخت لوگو متحرک روشی برای متحرک سازی نمادهای گرافیکی بصورت متحرک می باشد. یکی از روش های تبلیغاتی موثر برای جذب مخاطب بیشتر می باشد و همچنین یکی از تکنیک های پویا نمایی و آرم تجاری است. لوگو موشن در مقدمه موشن و یا انتهای آن می تواند قرار داده شود.  ساخت لوگو موشن یکی از بخش های جذاب طراحی گرافیکی می باشد و باعث شخصیت دهی و پرستیژ به برند شما می شود. از تکنیک های پویا نمایی یا آرم تجاری است که به شکلی خاص تر در معرض دید قرار می گیرد.

موشن-گرافیک-چیست
لوگو-موشن

مزیت ساخت لوگو موشن حرفه ای

ساخت لوگو موشن یکی از روش های جذب مخاطب و تبلیغات موثر با بازدهی بالا و هزینه کمتر می باشد. لوگو موشن لوگو اینترو (logo intro) یا آرم استیشن (arm station)  یکی از بخش های جذاب طراحی گرافیکی می باشد. از مزایای لوگو موشن می توان به شخصیت دادن به لوگو یا برند شما ، هزینه کمتر و بازدهی بالاتر نسبت به سایر روش ها و همچنین قابلیت استفاده در پلتفرم های مختلف نام برد.

نکات مهم در مورد ساخت لوگو موشن 

هدف از ساخت لوگو متحرک یا لوگو موشن برندسازی است. از طریق متحرک سازی لوگو توسط متخصصین این حوزه با چاشنی خلاقیت و استفاده از نرم افزار های گرافیکی حرفه ای می توانید تبلیغات موثری داشته باشید و تاثیرگذاری برند خود را دوچندان نمایید. از لوگو موشن یا لوگو متحرک می توان برای انواع تیزهای تبلیغاتی و انواع موشن استفاده کرد. در صورتیکه به فکر سودآوری و ساخت لوگو موشن هستید می توانید با مشاورین ویستا تماس بگیرید و متناسب با اهداف خود لوگوی متحرک سفارش دهید.

نکات-مهم-قیمت-موشن-گرافیک
تفاوت-موشن-گرافیک-اینفوگرافیک

کاربردهای ساخت لوگو موشن یا لوگو متحرک

از لوگو موشن یا لوگو متحرک می توان در انواع ویدئو ها و تیزهای تبلیغاتی استفاده کرد. همچنین در ابتدا و انتهای موشن  یا ویدئو نیز استفاده می شود و باعث جذاب تر شدن طرح موشن خواهد شد. برخی از کارکرد های لوگو متحرک شامل:

  • ایجاد ذهنیت برای مخاطب
  • تاثیر آنی بر مخاطب
  • یادآوری برند
  • اعتماد سازی
  • معرفی برند
  • تبلیغات کوچک در عین حال کاربردی و موثر
  • استفاده در تبلیغات ویدئویی

تفاوت موشن و اینفوگرافیک چیست؟

طراح-موشن-گرافیک

طراحی اینفوگرافیک (Infographic Design) یکی از شیوه های نمایش اطلاعات و آمار می باشد که به شکلی زیبا و کاربرپسند طراحی می شود. از اینفوگرافیک در کنفرانس ها، ارائه های علمی، تبلیغات شرکت ها استفاده می شود. یکی از تفاوت های موشن  و اینفوگرافیک در هدف می باشد. بطور معمول ایجاد موشن گرافیک برای آموزش ، تبلیغات و .. مورد استفاده قرار می گیرد ولی برای انتقال سریع تر و گویا تر اطلاعات است.  

طراحی-ویدئو-موشن

علاوه برساخت لوگو موشن شرکت ویستا چه خدماتی ارائه می کند؟

هدف از ساخت لوگو موشن

طراحی-لوگو-موشن-ویستا

ساخت لوگو موشن به مجموعه اقداماتی گفته می شود که طراح ، نمادهای گرافیکی و یا لوگو را به واسطه صدا و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی متحرک می سازد که برای هویت بخشیدن به نام و نشان برند تجاری شما کمک بسیاری خواهد کرد. در انتهای کار موشن تبلیغاتی یا آموزشی می توانید لوگو یا آرم تجاری خود را بصورت لوگو موشن (logo motion) بیاورید از مزایای طراحی لوگو موشن یا لوگو اینترو یا آرم استیشن می توان گفت که به برند و یا کسب و کار شما در هر زمینه ای هویت می بخشد و با صرف هزینه کمتر و در زمان کوتاه تر می توانید از این تبلیغ بازدهی بیشتری کسب نمایید. همچنین قابلیت استفاده در پلتفرم های مختلف را دارا می باشد.

logo-motion-vistaapp

ویژگی ها و امکانات ساخت لوگو موشن 

گرافیک-ساخت-لوگو-موشن

گرافیک

در طراحی لوگو موشن استفاده درست و اصولی از فن های انیمیشن باعث جذاب تر شدن طرح می شود. استفاده از عناصر گرافیکی و حرکت در طرح ها باعث تاثیرگذار تر شدن طراح لوگو موشن خواهد شد.

نوآوری-ساخت-لوگو-موشن

نوآوری

نوآوری و خلاقیت در طراحی لوگو از جمله مسائل پر اهمیت می باشد. ساخت لوگو موشن حرفه ای توسط افراد متخصص و توانمند در این زمینه توسط نرم افزار های گرافیکی در شرکت ویستا انجام می شود.

صداگذاری-ساخت-لوگو-موشن

صداگذاری جذاب و تاثیرگذار

استفاده از موسیقی و صدا متناسب با لوگو می تواند هویت بهتری در ساخت لوگو موشن ایجاد نماید چراکه موسیقی باعث ایجاد حس حرکت و تاثیر گذاری بیشتر در طرح شما خواد شد.

تاثیرگذاری-در-ساخت-لوگو-موشن

تاثیرگذاری

انتخاب پارامتر های تاثیرگذار و منحصربه فرد در ساخت لوگو موشن برای ایجاد لوگو مخاطب پسند بسیار مهم است بخصوص برای تبلیغات برند و محصول شما.

انواع ساخت لوگو موشن 

1- لوگو موشن فلت

ساخت آرم استیشن یا لوگو موشن می تواند در اندازه ها و فرمت های مختلفی باشد. لوگو موشن فلت در محیط دو بعدی و مینیمال ساخته می شود و عموما با فاکتورهای کارتونی و گرافیکی جذاب به برند شما هویت می بخشد.

لوگو-موشن-فلت
لوگو-موشن-آماده

2- لوگو موشن سه بعدی

لوگو موشن سه بعدی به فرآیند تبدیل لوگو به المان سه بعدی و ترکیب کردن آن با محیط سه بعدی و افزودن حرکات دوربین گفته می شود. این سبک لوگو موشن حال و هوایی حرفه ای و رسمی به تبلیغات برند و لوگو شما می دهد.

لوگو-موشن-حرفه-ای-ویستا

مزایای ساخت لوگو موشن

ورود به بازاریابی ویدئویی و تبلیغات حرفه ای و بروز

هدفدارتر  کردن برند شما

افزایش جذابیت ویدئو های شما

یکی از پارامتر های مهم در سئو وب سایت شما

انتقال مفاهیم و اهداف شما به بهترین نحو

کمک به بازاریابی در شبکه های اجتماعی

سوالات متداول در مورد ساخت لوگو موشن

در ابتدا لازم است با مشاورین ویستا و متخصصین ما در بخش طراحی گرافیکی در تماس باشید و متناسب با کسب و کار خود طرح مورد نظر خود را بیابید. برای اطلاع از قیمت لوگو موشن و زمان ساخت لوگو موشن با مشاوره رایگان ویستا در تماس باشید.

برای ساخت لوگو موشن با طرح و گرافیک مورد نظر خود و متناسب با کسب و کارتان می توانید در ابتدا نمونه کار ها را مشاهده نمایید و پس از مشاوره با تیم گرافیکی و تایید طرح طراحی لوگو موشن خود را آغاز نمایید.

بطور متوسط میزان زمان مورد نیاز برای ساخت لوگو موشن یک الی دو روز می باشد اما در صورتیکه در خواست ساخت لوگو موشن نیز داشته باشید و  پروژه سنگین تری باشد، زمان بیشتری می خواهد و به 10 الی 12 روز زمان نیاز است. قیمت لوگو موشن از نظر زمانی بر حسب ثانیه می باشد. همچنین بستگی به میزان زمان مورد استفاده و زمان مد نظر شما نیز دارد تا بازه زمانی مشخص بر حسب کسب و کار شما تعیین شود.

اشتباهات تایپی و یا گفتاری کارشناسان ما در صورتیکه پیش آید ویرایش انجام می شود. بطور کلی هر تغییری که برای لوگو موشن خود بخواهید در ابتدا با کارشناسان ما مشورت می نمایید و در صورت موثر بودن و ضروری بودن آن تغییر را اعمال می نمایید.

انواع خدمات گرافیکی در شرکت ویستا

سفارش موشن گرافیک

سفارش موشن گرافیک

سفارش موشن گرافیک در شرکت ویستا در صورتکیه تصمیم به ایجاد موشن…
طراحی اینفوموشن

طراحی اینفوموشن

طراحی اینفوموشن طراحی اینفوموشن یکی از ابزارهای قوی و کاربردی برای تولید…
طراحی ویدئو موشن

طراحی ویدئو موشن

طراحی ویدئو موشن طراحی ویدئو موشن از زیرمجموعه موشن گرافیک ها می…
ساخت لوگو موشن

ساخت لوگو موشن

ساخت لوگو موشن ساخت لوگو موشن به معنی متحرک سازی لوگو یا…
قیمت موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک موشن گرافیک (Motion Graphic) به فرآیند صداگذاری روی تصاویر…
طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک در پست قبلی با مراحل ساخت موشن گرافیک آشنا…

انواع خدمات در شرکت نرم افزار ویستا

شما می توانید علاوه بر طراحی لوگو موشن خدمات دیگری نیز از شرکت نرم افزاری ویستا بخواهید. یکی از خدمات پر مخاطب، طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن می باشد. طراحی سایت حرفه ای ویستا متناسب با خواست و سلیقه شما انجام می شود. همچنین اگر فروشگاه اینترنتی دارید طراحی اپلیکیشن فروشگاهی می توانید سفارش دهید و متناسب با خواست خود امکانات بیشتری به آن بیفزایید. 

طراحی-سایت

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای یکی از روش های کارآمد و راحت برای افزایش مشتری و توسعه کسب و کار است. در صورتیکه قصد ایجاد و  طراحی فروشگاه اینترنتی دارید می توانید بخشی برای فروش محصولات و همچنین مقایسه محصولات مختلف با هم قرار دهید. طراحی سایت فروشگاهی توسط تیم برنامه نویسی و سایت شرکت طراحی سایت ویستا انجام می شود. برای مثال اگر شرکت دارید و برای شرکت خود طراحی سایت می خواهید می توانید طراحی سایت شرکتی سفارش دهید و کلیه محصولات خود را نمایش دهید و اخبار و مقالات مربوط به شرکت خود را در بخشی مجزا قرار دهید و یا طراحی سایت با وردپرس ایجاد نمایید که هم ارزان تر می باشد و در مدت زمان کمتری ساخته می شود. هزینه طراحی سایت با توجه به امکانات و شرایط وب سایت شما مشخص خواهد شد.

طراحی-اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن متناسب با طراحی سایت می تواند تاثیر بسزایی در فروش محصولات شما و همچنین کاربری راحت تر داشته باشد. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نیز یکی از راه حل های خوب و کاربردی در افزایش فروش است. کاربران و مشتریان شما می توانند در هر زمان و مکانی و با چند کلیک محصول مورد نظر خود را انتخاب نمیند و سفارش خود را ثبت کنند. شرکت نرم افزاری ویستا ساخت اپلیکیشن متناسب با کسب و کار و اهداف شما ارائه می دهد. طراحی بصری و گرافیکی اپلیکیشن یکی از نکات مهم و موثر در جلب رضایت کاربران است. برای طراحی اپلیکیشن باید حتما نکات UI ,UX  را در نظر داشته باشید یعنی هم از جنبه گرافیکی سایت طراحی و دیزاین خوبی داشته باشد و هم کاربری آن راحت باشد بطوریکه مخاطب با چند کلیک ساده به مقصود خود برسد و سفارش خود را ثبت نماید.

سئو-سایت

سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که شامل محتوا ، صفحه سازی ، لینک سازی داخلی و خارجی و … است که به منظور قرار گیری در رتبه ممتاز گوگل انجام می شود. سئو سایت بعد از انجام طراحی سایت حتما پیشنهاد می شود. با اعتماد به شرکت سئو مطمعن و با تجربه در این زمینه و بهینه سازی وب سایت می توانید در موتور جستجوی گوگل جایگاه ویژه ای داشته باشید و سایت خود را با محتوای با کیفیت بهینه سازی نمایید. متناسب با کسب و کار و اهداف خود می توانید با مشاورین ویستا در زمینه سئو وب سایت تماس بگیرید و سفارش سئو دهید. متناسب با وب سایت شما و مقدار محتوا و امکانات سایت شما قیمت سئو تعیین می شود. کافی است با کارشناسان ما در ویستا در تماس باشید و از طریق فرم مشاوره شماره تماس و یا ایمیل خود را وارد نمایید.

5/5 (2 Reviews)