ساخت اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل از جمله فعالیت‌های تخصصی شرکت نرم افزاری ویستا می‌باشد. در کلیه مراحل می‌توانید با مشاوره رایگان ویستا از روند پروژه خود مطلع شوید. سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه ای ویستا در زمینه‌های مختلفی  با قیمت مناسب و حتی با طرح درخواستی شما انجام می‌شود. در ادامه مرحله به مرحله با شروع ساخت اپلیکیشن و ایده هایی برای ساخت اپ آشنا خواهید شد. برای آگاهی از هزینه ساخت اپلیکیشن ویستا در طریق فرم مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان و اختصاصی

شرکت نرم افزاری ویستا  تیمی درجه یک و حرفه ای از مشاوران فنی و حرفه ای را ایجاد کرده است که پاسخگوی سوالات درباره ساخت اپلیکیشن اندروید و ios شما باشند. کافی است شماره تلفن خود را وارد کنید تا مشاوران ویستا با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:
پشتیبانی ویستا

نمونه طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن صرافی رمز باز

اپلیکیشن خدماتی لم کار

اپلیکیشن بیمه پذیر

اپلیکیشن بتن (میسازه)

اپلیکیشن ستاره شمال

اپلیکیشن رستوران نوردانتیا

ساخت اپلیکیشن اندروید و ios

ساخت اپلیکیشن اندروید و ios

check logo
check logo
check logo
check logo
check logo

باعث ایجاد یک مزیت رقابتی می‌شود.

باعث افزایش خرید مشتری می‌شود.

UI بهتر باعث افزایش کارایی اپلیکیشن می‌شود.

با ساخت اپلیکیشن باعث حفظ مشتری می‌شود.

هزینه پشتیبانی با ساخت اپلیکیشن کاهش می‌یابد.

پیشنهاد ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن
خدماتی

ساخت اپلیکیشن
رستوران و سفارش غذا

ساخت اپلیکیشن
بیمه

طراحی اپلیکیشن خدمات علم و تکنولوژی

ساخت اپلیکیشن
آموزشی

ساخت اپلیکیشن
املاک

ساخت  اپلیکیشن
فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن پزشکی

ساخت اپلیکیشن
پزشکی

ساخت اپلیکیشن
حمل و نقل بار

ویژگی های مهم طراحی اپلیکیشن فیلم

ساخت اپلیکیشن
فیلم

طراحی اپلیکیشن گردشگری قم

ساخت اپلیکیشن
گردشگری

مزایای ساخت اپلیکیشن

بالاتر بردن اعتبار فروشگاه

بالا بردن اعتبار فروشگاه

یکی از مزایای ساخت اپلیکیشن موبایل، ایجاد برندینگ برای کسب و کار شما است. با داشتن یک اپلیکیشن موبایل می‌توانید اعتبار برند و تجارت خود را نسبت به فروشندگان سنتی بالاتر ببرید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

صرفه جویی در زمان و هزینه

از مهمترین مزایای ساخت اپلیکیشن اندروید و ios، صرفه جویی در زمان و هزینه است. مشتری بجای اتلاف وقت و هزینه بسیار، به صورت آنلاین خدمات خود را درخواست می‌دهد.

مشتریان وفادار

داشتن مشتریان وفادار

با ارائه خدمات با کیفیت به صورت آنلاین و هرآنچه که مشتری می‌خواهد، باعث رضایت مشتری می‌شوید و در نتیجه مشتریانی وفادار خواهید داشت. از این رو طیف مشتریان خود را افزایش می‌دهید.

تبلیغات هدفمند

تبلیغات در اپلیکیشن

از ویژگی‌های داشتن یک ساخت اپلیکیشن اندروید و ios، ایجاد تبلیغات موثر و هدفمند برای مشتریان  است. با ساخت اپلیکیشن موبایل، درحال تبلیغ برند و شاخه فعالیت خود هستید.

لوگو خرید اینترنتی

خرید ساده و سریع

سادگی استفاده از اپلیکیشن و سرعت استفاده از آن از ویژگی های مهم ساخت اپلیکیشن ios و اندروید است. با طراحی رابط و تجربه کاربری عالی می‌توانید در این عرصه موفقیت بسیاری بدست آورید. 

لوگو پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

برای دستیابی به رضایت مشتری و ایجاد اعتماد مشتری، اپلیکیشن اندروید و ios شما باید پشتیبانی آنلاین داشته باشد تا در هر زمان مشتری بتواند با شما ارتباط برقرار کند و درخواست خود را اعلام کند.

فرآیند شروع ساخت اپلیکیشن

شروع ساخت اپلیکیشن یکی از فرایند های مهم در طراحی اپلیکیشن موبایل می‌باشد. در ابتدای شروع ساخت اپلیکیشن باید ایده و هدف خود را از ساخت اپ مشخص کنید. در این مرحله ویژگی ها و مزیت های اپلیکیشن خود را نسبت به رقبا بررسی کنید. سپس می‌توانید طرح و جزییات دقیق اپ خود را روی کاغذ مشخص کنید. بعد از آن شرکت ساخت اپلیکیشن، طراحی گرافیکی یا همان UI/UX اپلیکیشن شما را انجام می دهد. این مرحله ظاهر کلی اپ شما را نشان می دهد. پس از تایید طرح توسط مشتری، نوبت به کدنویسی اپلیکیشن می رسد. در مرحله آخر تست ها و ایرادات اپلیکیشن گرفته می شود و اپلیکیشن به مشتری تحویل داده می‌شود.

شروع ساخت اپلیکیشن

مراحل ساخت اپلیکیشن اندروید

مراحل ساخت اپلیکیشن اندروید
ایده یا مشکلی پیدا کنید
نیاز مخاطب را شناسایی کنید
ویژگی‌های اپ را روی کاغذ بنویسید
طراحی را در اولویت قرار دهید
یک شرکت طراح استخدام کنید

در شروع ساخت اپلیکیشن به چه مواردی باید توجه کرد؟

راحتی کار با اپلیکیشن

یکی از ویژگی های مهم در ساخت اپلیکیشن راحتی کار با آن است تا کابر بتواند در تمامی شرایط از آن استفاده نماید و در کوتاه ترین زمان به هدف خود برسد.

کدنویسی و برنامه نویسی

کدنویسی حرفه ای در ساخت اپلیکیشن از مهمترین پارامترهاست. چرا که اگر برنامه نویسی قوی و حرفه ای نداشته باشد از نظر امنیت شبکه پرداخت تحت خطر قرار می گیرد و اطلاعات بانکی  کاربران نیز به دست افراد دیگر می افتد.

خاص بودن

خاص بودن اپلیکیشن به پارامترهای بسیاری مربوط می شود. ازجمله می توان به طراحی خاص و منحصربه فرد آن اشاره کرد که باعث جذابیت بیشتر آن خواهد شد. همچنین افزودن امکانات بیشتر در ساخت اپلیکیشن نیز بسیار مهم است.

امکانات جذاب

امکانات متنوع در اپلیکیشن شما باعث جذابیت آن خواهد شد. بعنوان مثال می توانید بخشی جهت قرعه کشی و شارژ رایگان، ویدئو و فایل های صوتی و… قرار دهید 

نکات ساخت اپلیکیشن

قیمت ساخت اپلیکیشن اندروید و ios

در جداول زیر تنها قیمت‌ نمونه‌هایی از ساخت اپلیکیشن ویستا را به عنوان نمونه نمایش داده‌ایم شما می‌توانید با ورود به صفحه طراحی اپلیکیشن ویستا از جزئیات طراحی اپلیکیشن‌های مختلف باخبر شوید. برای آگاهی از شرایط ساخت اپلیکیشن موبایل می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. اپلیکیشن‌های ویستا برای هردو پلتفرم اندروید و ios قابل استفاده است و نیازی به کدنویسی مجدد نیست. 

طراحی اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خدماتی

از 50 میلیون

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی دی تبریز

قیمت اپلیکیشن فروشگاهی

از 53 میلیون

قیمت اپلیکیشن فروشگاهی

 اپلیکیشن رستوران

از 53 میلیون

چند گام برای طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

اپلیکیشن مشابه دیوار

از 38 میلیون

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

اپلیکیشن مشابه اسنپ

از 47 میلیون

مزایای ساخت اپلیکیشن بیمه

اپلیکیشن بیمه

از 38 میلیون

مدیریت پنل پزشکی

اپلیکیشن پزشکی

از 43 میلیون

قیمت اپلیکیشن املاک

اپلیکیشن املاک

از 50 میلیون

قیمت اپلیکیشن کتاب

 اپلیکیشن کتاب

از 62 میلیون

اهمیت ساخت اپلیکیشن اندروید

امروزه تلفن های همراه نقش بسیار مهمی در زندگی همه افراد دارند. همه می‌دانند موبایل ها عضو مهمی از زندگی افراد شده اند که جدایی از آنها برای اکثر افراد تقریبا غیر ممکن است. با توجه به نقش کلیدی موبایل ها در زندگی کنونی، اپلیکیشن ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار شده‌اند. با اپلیکیشن ها تقریبا انجام هرکاری ممکن شده است. از اسنپ و سفارش غذای آنلاین گرفته تا خرید خودرو و پوشاک. اپلیکیشن ها همراه خوب وب سایت ها هستند. با ساخت اپ در زمینه کسب و کار خود پیشرو باشید و سهم بسیار بزرگی از بازار را در حوزه کاری خود کسب کنید. در بازار رقابتی امروز باید همه تلاش خود را بکنیم تا از رقیبان خود جا نمانیم و بتوانیم حتی بهتر از رقیبانمان در حوزه تجارت خود بدرخشیم. علاوه بر طراحی سایت حرفه ای، ساخت اپ می‌تواند باعث محبوبیت و اعتبار برند شما شود.

لزوم ساخت اپلیکیشن موبایل

افزایش قابل توجه مشتری

به نمایش گذاشتن محصولات

معرفی انواع خدمات

کسب درآمد زیاد

معروف شدن برند تجاری

لزوم ساخت اپلیکیشن موبایل
درآمد ساخت اپلیکیشن

درآمد ساخت اپلیکیشن

همه چیز با ساخت اپلیکیشن شروع می شود. این اپلیکیشن می تواند برای هر پلتفرمی که شما می خواهید و یا برای همه سیستم عامل ها باشد. شما می توانید با یکبار هزینه برای ساخت اپلیکیشن ماهانه میلیون ها درآمد داشته باشید. شاید این هدف خیلی آسان نباشد اما هزاران نفر این کار را انجام می دهند، بنابراین مطمئناً اینکار امکان پذیر است.  چندین روش برای کسب درآمد با برنامه شما وجود دارد که در ادامه آورده شده است. 

روش های کسب درآمد با ساخت اپلیکیشن

روش کسب درامد با ساخت اپلیکیشن
فروش حق اشتراک
تبلیغات درون برنامه ای (ویدئویی، بنری و…)
تبلیغات برون برنامه ای (نوتیفیکیشن، پاپ آپ و…)
خرید های درون برنامه ای
فروش اطلاعات و داده های جمع آوری شده
فروش نسخه premium اپلیکیشن ها

ساخت اپلیکیشن پرفروش

امروزه همه سازمان‌ها و شرکت‌ها، به دنبال کسب درآمد از طریق اپلیکیشن‌ها هستند و با توجه به اینکه هزینه تبلیغات جهانی برای اپلیکیشن های موبایل در سال 2020 به 170 میلیارد دلار رسیده، اپلیکیشن ها به یکی از محصولات پردرآمد سرمایه گذاران تبدیل شده اند. مانند هر شغلی، موفقیت شما مستقیماً به درک شما از بازار مربوط خواهد شد. App Store و Google Play بهترین بازارهای کسب و کار برنامه هستند. چگونه می فهمید که بازار اپلیکیشن شما را می خواهد؟ به نمودار برنامه های برتر نگاه کنید. آیا برنامه هایی مانند برنامه ای که می خواهید ایجاد کنید در آنجا لیست شده اند؟ اگر بله ، شما یک برنده بالقوه برای ساخت اپلیکیشن پرفروش دارید. اگر نه، به جستجو ادامه دهید. 

ساخت اپلیکیشن پرفروش

به دنبال راه حلی مشخص بگردید. به جای شناسایی مشکل به دنبال ساده ترین راه حل برای یک مشکل باشید. این کار تمام تمرکز شما را به سمت ارائه بهترین راه حل های مسئله سوق می دهد که اولین قدم برای ساخت یک برنامه پرفروش است. از اهمیت ui/ux غافل نشوید. اپ شما باید از جلوه های بصری قدرتمند و جذاب برخوردار باشد تا شخص را مجبور به استفاده مجدد از آن کند. مغز با تصاویر کار می‌کند و یک اپ بدون عکس اتلاف پول، وقت و تلاش است.

ساخت اپلیکیشن با اپ ساز؟! آری یا خیر

احتمالا اگر ساخت اپلیکیشن را سرچ کرده باشید به صفحاتی با عنوان “ساخت اپلیکیشن با اپ ساز” برمیخورید! معمولا همه مردم دوست دارند با قیمت بسیار ارزان صاحب یک اپلیکیشن شوند به همین خاطر شعاری مثل ساخت اپلیکیشن فقط در چند دقیقه آنها را وسوسه می‌کند که به سمت این صفحات بروند. اما چرا ساخت اپ با اپ ساز توصیه نمی‌شود؟ این اپلیکیشن ها دارای نقاط ضعف و محدودیت های بسیار زیادی هستند. از جمله مشکلات آنها می‌توان به تبلیغات فراوان بعد از تحویل اپلیکیشن، محدودیت بسیار زیاد، عدم توسعه و تغییر اپلیکیشن‌ها و… است. مطمئن باشید که با اپ سازها صرفا پول خود را هدر داده اید. بجای امتحان این روش های پوچ، بهتر است از روشهای مطمئن و بدون ریسک استفاده کنید تا در نهایت بتوانید از کسب و کار خود در جهت افزایش درآمد نهایت استفاده را ببرید. 

نقاط ضعف اپ سازها

غیر قابل توسعه

محدودیت در ایجاد صفحه

دارای تبلیغات اذیت کننده

امنیت بسیار پایین

بهترین شرکت ساخت اپلیکیشن

یافتن بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن، یکی از موضوعات مهم در ساخت نرم افزار موبایل است. برای شروع ساخت اپلیکیشن به چند نکته اساسی باید توجه کرد مانند مشاهده نمونه کارهای شرکت ساخت اپ، قیمت ساخت اپ، سابقه کاری شرکت ساخت اپ، تکنولوژی استفاده شده، پشتیبانی اپلیکیشن، رضایت مشتریان، طراحی اپلیکیشن در مکان مشخص و توسط تیم حرفه ای و… . ویستا یکی از بهترین شرکت های ساخت اپلیکیشن در تهران است که سابقه خوبی در ساخت اپ دارد.

بهترین شرکت ساخت اپلیکیشن

چرا ویستا ؟

چرا ویستا | طراحی اپلیکیشن ویستا

طراحی منحصر به فرد

مشاوره رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

تیم جوان و حرفه ای

قیمت مناسب و به صرفه

سالها تجربه کاری و حرفه ای

سفارش ساخت اپلیکیشن

ویستا شرکتی فعال و باتجربه با تیمی باتجربه و پرشوق است که در زمینه ساخت اپلیکیشن سابقه زیادی دارد. این شرکت با در نظر گرفتن نیاز مخاطب، آماده سفارش ساخت اپلیکیشن در هر کسب و کاری می‌باشد. اپلیکیشن تاکسی، رستوران، بیمه، املاک، آموزشی، خدماتی، خبری و اپ شبیه دیوار از نمونه های پرطرفدار ساخت اپلیکیشن اندروید است. علاوه بر موارد بالا، طراحی  اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی نیز یکی از اپلیکیشن های محبوب برای کسب و کارهای فروش آنلاین است.

سفارش ساخت اپلیکیشن
ساخت اپ اندروید و ios
ساخت اپلیکیشن راهکاری برای ارتباط دائمی با مشتری

با ساخت اپ موبایل برای کسب و کار خود می‌توانید تجارت خود را آنلاین کنید. آنلاین کردن کسب و کار یکی از بهترین راهکارها برای افزایش سود آوری است. زیرا با ساخت نرم افزار موبایل می‌توانید ارتباطتتان را با مشتری حفظ کرده و همواره آنها را از اخبار خود مطلع کنید. مشتریان نیز علاقه مندند از خبرها مثل کالاهای جدید یا تخفیف در روزهای خاص باخبر شوند. 

نکاتی برای  ساخت اپلیکیشن 

خلاقیت در ساخت اپلیکیشن یکی از اصول مهم در ساخت اپ حرفه ای است. با ایده های نو و کاربرپسند موفقیت خود را در ساخت اپلیکیشن تضمین کنید و تجارت خود را اعتبار ببخشید.

اپلیکیشن موبایل ساده و بدون از پیچیدگی در موفقیت ساخت نرم افزار موبایل بسیار تاثیرگذار است. با داشتن یک اپلیکیشن پیچیده کاربران زیادی را از دست می‌دهید. 

زیبایی هم از اصول مهم داشتن یک اپ حرفه ای است. داشتن اپلیکیشنی مفید اما بدون از زیبایی باعث نارضایتی کاربران می‌شود. از قالب و رنگ های زیبا در اپ خود استفاده کنید.

هرچند روز یکبار اپلیکیشن خود را از نظر امنیت چک کنید. مسائل امنیتی از اصول مهم کاربران در استفاده از اپلیکیشن هاست.  کاربران از اپلیکیشن بدون امنیت استفاده نخواهند کرد.

 نحوه ساخت اپلیکیشن

برای ساخت اپلیکیشن موبایل باید ابتدا یک زبان برنامه نویسی یاد بگیرید. یکی از زبان های خوب برای ساخت اپلیکیشن Python است. برای آگاهی از نحوه ساخت اپلیکیشن دانستن این نکات مفید است. ابتدا یک ایده داشته باشید. بعد از آن به این فکر کنید که اپلیکیشن شما باید چه عملکردی داشته باشد. از یک ایده ساده شروع کنید و سپس به گسترش آن بپردازید. ایده خود را روی کاغذ ترسیم کنید. فلوچارتی برای اپ خود ترسیم کنید به این معنی که کاربر از ابتدا تا انتها باید چگونه از اپ شما استفاده کند. سپس پایگاه داده مورد نیاز با اپ خود را طراحی کنید. سپس به سراغ طراحی تجربه کاربری خود یعنی همان فرانت اند بروید. در صورتی که به طراحی علاقه دارید نمای ظاهری اپ خود را نیز طراحی کنید. مقاله ای جامع در رابطه با هر کدام از این مراحل وجود دارد که برای بررسی بیشتر می‌توانید به آن مراجعه کنید.

چرا ساخت اپلیکیشن اندروید

چرا ساخت اپلیکیشن اندروید؟

ساخت اپلیکیشن یکی از مهمترین مباحث عصر امروزی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. زیرا ما در عصری زندگی می‌کنیم که تقریبا تمامی کارها به صورت آنلاین و با اپلیکیشن های موبایل انجام می شود. با ساخت اپلیکیشن اندروید می‌توانید کسب و کار خود را آنلاین کرده و از عقب افتادن نسبت به سایر رقبایتان پیشگیری کنید. ساخت اپ موبایل می‌تواند باعث رونق و سود تجارت شما شود. می‌توانید با ساخت اپ از مزایای ارائه خدمات آنلاین در هر زمان و مکان لذت ببرید. 

مراحل سفارش ساخت اپلیکیشن 

مشخص کردن ایده

در آغاز کار لازم است که شما ویژگی و مزیت های ساخت اپلیکیشن اندروید خود را با سایر اپلیکیشن‌های موبایل مشخص نمایید. این مزایا و برتری باعث سرعت بخشیدن به رشد و پیشرفت شما خواهد شد. آسان تر کردن کار با ساخت اپلیکیشن اندروید و طراحی خاص تر باعث افزایش محبوبیت اپلیکیشن شما خواهد شد.

مشخص کردن طرح

بعد از مشخص کردن ایده نوبت به مشخص کردن طرح اپلیکیشن شما می‌رسد. در این مرحله می‌توانید بر روی برگه ای طرح اولیه خود را با جزئیات رسم نمایید. در این مرحله براحتی می‌توانید از مشاوره رایگان ویستا بهره مند شوید و طراحی وایرفریم حرفه ای را در ساخت اپلیکیشن اندروید و ios به ما بسپارید.

طرح گرافیکی اولیه

بعد از مرحله طراحی وایرفریم تیم طراحی تجربه کاربری یا همان تیم ui/ux شروع به طراحی گرافیکی و ساخت اپلیکیشن اندروید شما می‌کند که با نرم افزارهای گرافیکی، ظاهر اپلیکیشن شما طراحی می‌شود. این بخش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که نمایانگر فضای کلی اپلیکیشن شماست.

پیاده سازی ظاهر اپلیکیشن

در این مرحله برنامه نویسی front ساخت اپلیکیشن اندروید شما آغاز می‌شود. در این مرحله ظاهر اپلیکیشن بصورت کد نویسی منطبق بر طراحی اولیه که توسط تیم ui انجام شده بود پیاده سازی می‌شود و بعد از آن وبسایت به صورت کامل طراحی شده و تست تجربه کاربری انجام می‌گیرد.

برنامه نویسی

در این مرحله تیم برنامه نویسی ویستا دیتابیس نرم افزار را متناسب با ظاهر و جزئیات آن طراحی می‌نماید سپس روبط میان آن‌ها را مشخص کرده و شروع به api نویسی نرم افزار می‌نماید تا نرم افزار پویا و داینامیک سازی شود. برنامه نویس های front-end از api ها ی طراحی شده در نرم افزار بهره می برند.

پشتیبانی اپلیکیشن

بعد از تمامی مراحل در مرحله آخر تست نرم افزار در حالات مختلف انجام می‌شود. بعنوان مثال اپلیکیشن بر اساس تعداد کاربران تست و کلیه ایرادات آن برطرف می‌شود. در جلسات آخر بصورت آنلاین یا حضوری نحوه کار در جلسه با شرکت طراحی وب سایت گفته شده و کلیه توضیحات به ایشان داده می‌شود.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

یکی از اپلیکیشن های پرطرفدار این روزها، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی است. با ساخت اپلیکیشن فروشگاهی می‌توانید ارتباطی مستقیم و بی واسطه با مشتریان خود داشته باشید و بصورت آنلاین و ۲۴ ساعته خدمات و محصولات خود را بفروشید. ساخت اپلیکیشن با پشتیبانی آنلاین، مشتریانی وفادار برای شما به همراه خواهد داشت. برای مشاوره رایگان درباره هزینه و نوع اپلیکیشن فروشگاهی خود با ما تماس بگیرید.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

رشد کسب و کار باساخت اپلیکیشن

می توان گفت امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال، میزان استفاده کنندگان از گوشی های همراه و اپلیکیشن‌های موبایل کاملا رو به افزایش است. چرا که کاربران با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل به راحتی می‌توانند نیاز های روزمره خودشان را برطرف کنند. به همین دلیل یکی از مواردی که باعث رشد کسب و کار شما می شود، ساخت اپلیکیشن اندروید و ios می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید کالاها و خدمات خود را فارغ از محدوده جغرافیایی که درون آن هستید ارائه دهید. تیم طراحی اپلیکیشن حرفه ای ویستا با ارائه خدمات متنوع، اقدام به ساخت اپلیکیشن موبایل بر روی پلتفرم‌های مختلف کرده است.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن حرفه ای
ساخت اپلیکیشن و سایت

ساخت سایت و اپلیکیشن

در کنار طراحی اپلیکیشن، می‌توان اقدام به طراحی سایت کرد. با ساخت سایت در کنار اپلیکیشن می‌توانید طیف مشتریان خود را بیشتر کنید و در نتیجه به سود بیشتری دست یابید. علاوه بر آن با ساخت سایت و اپلیکیشن به صورت همزمان می‌توانید آنها را باهم همگام سازی کنید تا در صورت تغییر در یکی، تغییرات در دیگری هم اعمال شود و نیازی به دوباره کاری نباشد. 

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

اگر نیاز به طراحی اپلیکیشن اختصاصی دارید می‌توانید با مشاوران ویستا تماس گرفته و تمامی درخواست های خود را به طور کامل برای آنها شرح دهید تا برآورد دقیقی از قیمت طراحی اپلیکیشن طبق خواسته و نیاز شما داشته باشند. طراحی اپلیکیشن اختصاصی می‌تواند اپلیکیشن شما را از سایر اپ ها متمایز و خاص کند. همچنین می‌توانید به صورتی که می‌خواهید اپلیکیشن خود را مدیریت کرده و با مشتریانتان ارتباط مستقیمی داشته باشید. تیم حرفه ای ویستا شما را برای طراحی اپلیکیشن اختصاصی یاری خواهد کرد. 

سئو سایت در اصفهان

سئو سایت 

یکی دیگر از خدمات حرفه ای و اختصاصی ویستا، سئو سایت است. شرکت سئو ویستا در زمینه بهینه سازی صفحات تجربه زیادی دارد. تیم حرفه ای ویستا تلاش می‌کند تا در کمترین زمان ممکن رتبه سایت شما را به برترین رتبه گوگل برساند تا بتوانید با راهکاری درست به رتبه یک گوگل برسید. ویستا در زمینه سئو سایت تجربه ای طولانی دارد. ویستا همچنین مناسب ترین قیمت سئو را دارد.

سوالات متداول

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال کنید. پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل، توافقی بین طرفین صورت می گیرد و تمام موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته می شود و قرارداد میان طرفین بسته می شود.
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شرکت ویستا یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه طراحی اپلیکیشن می‌باشد. این شرکت کیفیت و عملکرد اپلیکیشن‌های خود را به صورت صد در صدی ضمانت خواهد کرد. همچنین می‌توانید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن ویستا را مشاهده نمایید. ویستا یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی‌های اپلیکیشن خود دارد.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری ویستا انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام کنید:

1- تماس با شماره 02188551470

2- ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

انواع طراحی اپلیکیشن ویستا

درباره ویستا

شرکت طراحی وبسایت ویستا یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، سئو سایت، طراحی پورتال، طراحی نرم افزارهای تحت وب، ساخت موشن گرافیک ، طراحی لوگو موشن و … است. این شرکت یکی از برترین شرکت های کشور است. نرم افزار حسابداری آنلاین یکی از صدها پروژه موفق این شرکت است. سئو سایت هم یکی از فعالیت های مهم ویستا است که برای رشد هر کسب و کار الزامی است.

طراحی اپلیکیشن خبری، طراحی اپلیکیشن اختصاصی، طراحی اپلیکیشن خدماتی، طراحی اپلیکیشن املاک، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، طراحی اپلیکیشن بیمه، طراحی اپلیکیشن کتاب، طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا، طراحی اپلیکیشن موزیک، طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار، طراحی اپلیکیشن تاکسی، طراحی اپلیکیشن آچاره و… چند نمونه از نمونه های طراحی اپلیکیشن ویستا است.

طراحی سایت هم از فعالیت های تخصصی این شرکت است. طراحی سایت سازمانی، طراحی سایت فیلم، طراحی سایت دانلود، طراحی سایت شبیه دیجی کالا، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت ارز دیجیتال، طراحی سایت پوشاک، طراحی سایت دکوراسیون، طراحی سایت تجاری، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت کاریابی و… از نمونه  کار طراحی وبسایت پرطرفدار ویستا است. اگر به هر کدام از موارد ذکر شده نیاز داشتید حتما فرم سفارش طراحی سایت خود را ارسال کنید.

پرسش و پاسخ

41 پاسخ

 1. سلام دوست عزیز. برای اینکه بگیم برای شما سایت بهتره یا اپلیکیشن، بهتره اول با کسب وکار شما آشنا بشیم و نوع مخاطب هایی که دارید بررسی کنیم. بدون تحلیل نمیشه جواب این سوال رو داد. برای هر کسب و کار بخصوصی یک ابزار و گاها هر دو لازمه. برای راهنمایی بیشتر با ساخت اپلیکیشن یا سایت لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید.

 2. سلام وقت شما هم بخیر. بله سفارش ساخت اپلیکیشن هم به صورت حضوری امکان پذیره هم به صورت غیر حضوری. این مورد بستگی به تمایل خودتون داره. میتونید با مشاوران ما تماس بگیرید و هر اپلیکیشنی که نیاز دارید رو با شرکت قرار داد ببندید. قرارداد میتونه به صورت ایمیل یا فکس انجام بشه. تمامی موارد در قرارداد بصورت مکتوب نوشته میشه که هیچگونه نگرانی نداشته باشید.

  1. سلام وقتتون بخیر.
   این سوال زمان ساخت اپلیکیشن خیلی کلی هست و شما باید برای دونستن این سوال با تیم مشاوران ما تماس بگیرید و نوع اپلیکیشنی که میخواهید رو بگید تا با توجه به خواسته ها و نیازهای شما بتونن زمان رو به صورت دقیق به شما اعلام کنن. ساخت اپلیکیشن بسته به ساده بودن یا نبودن، میزان اختصاصی بودن و امکانات اپ میتونه از یک ماه تا شش ماه طول بکشه.

 3. سلام وقت شما بخیر. بسته به نوع اپلیکیشنی که می‌خواهید کار بصورت آفلاین یا آنلاین وجود دارد. بعضی از موارد نیاز به اتصال به اینترنت هست. برای مشاوره در این خصوص با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 4. سلام خانم ناظمی عزیز. شرکت ویستا یکسال پشتیبانی رایگان برای تمامی خدمات خودش ارائه می‌ده. برای ساخت اپلیکیشن هم همینطوره. اگر بعد از این مدت، شما تغییراتی برای اپ خود لازم دیدید نیاز به پرداخت هزینه است.

 5. با سلام. ماژول به یکسری کدها گفته میشه که هرکدوم امکانات خاصی رو به اپلیکیشن شما اضافه میکنند. میتونید برای ساخت اپلیکیشن انتخاب کنید که نیاز به چه امکانات و ماژول هایی دارید و طبق تعداد اونها هزینه اپ معلوم میشه.

 6. سلام دوست عزیز. برای پاسخ این سوال لطفا با مشاوران ما تماس گرفته تا به طور کلی حقوق کپی رایت و تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 7. باسلام. برای دریافت هزینه باید با مشاوران ما تماس بگیرید. هزینه به موارد زیادی بستگی دارد که نمیتوان بدون آگاهی از آن قیمتی را اعلام کرد. بسته به کسب و کار شما و نوع خواسته های شما هزین ه ها متفاوت است.

 8. سلام. بله با توجه به توافقات اولیه سورس کد اپلیکیشن هم به طور کامل به شما تحویل داده میشود.

 9. سلام. این سوال رو نمیشه خیلی دقیق پاسخ داد. چون بسته به نیاز شما و نوع اپلیکیشن شما زمان ساخت اپلیکیشن اندروید متفاوته. حدودا از ۲ ماه تا ۶ ماه میتونه طول بکشه. برای اطلاعات دقیقتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 10. سلام وقت بخیر . من یک مغازه سوپرمارکت دارم میخام بدونم برای ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت چقدر باید هزینه کنم؟ مرسی

  1. سلام وقت بخیر. سوپرمارکت جز اپلیکیشن های فروشگاهی محسوب میشه و ساخت اپلیکیشن شما میتونه از ۱۳ ت شروع بشه. برای اطلاعات کاملتر و دقیقتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 11. سلام . وقتتون بخیر میشه بگید برای راه اندازی یک کسب و کار سایت بهتره یا اپلیکیشن؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. سلام دوست عزیز. برای اینکه بگیم برای شما سایت بهتره یا اپلیکیشن، بهتره اول با کسب وکار شما آشنا بشیم و نوع مخاطب هایی که دارید بررسی کنیم. بدون تحلیل نمیشه جواب این سوال رو داد. برای هر کسب و کار بخصوصی یک ابزار و گاها هر دو لازمه. برای راهنمایی بیشتر با ساخت اپلیکیشن یا سایت لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید.

  1. باسلام. برای دریافت هزینه باید با مشاوران ما تماس بگیرید. هزینه به موارد زیادی بستگی دارد که نمیتوان بدون آگاهی از آن قیمتی را اعلام کرد. بسته به کسب و کار شما و نوع خواسته های شما هزین ه ها متفاوت است.

 12. سلام عصرتون بخیر. میخواستم بدونم برای پشتیبانی از اپلیکیشن طراحی شده باید هزینه جدا بپدازیم یا خیر؟

  1. سلام خانم ناظمی عزیز. شرکت ویستا یکسال پشتیبانی رایگان برای تمامی خدمات خودش ارائه می‌ده. برای ساخت اپلیکیشن هم همینطوره. اگر بعد از این مدت، شما تغییراتی برای اپ خود لازم دیدید نیاز به پرداخت هزینه است.

 13. سلام . سفارش ساخت اپلیکیشن به چه صورت انجام میشه؟ باید حضوری باشه؟

  1. سلام وقت شما هم بخیر. بله سفارش ساخت اپلیکیشن هم به صورت حضوری امکان پذیره هم به صورت غیر حضوری. این مورد بستگی به تمایل خودتون داره. میتونید با مشاوران ما تماس بگیرید و هر اپلیکیشنی که نیاز دارید رو با شرکت قرار داد ببندید. قرارداد میتونه به صورت ایمیل یا فکس انجام بشه. تمامی موارد در قرارداد بصورت مکتوب نوشته میشه که هیچگونه نگرانی نداشته باشید.

 14. سلام. برای ساخت اپلیکیشن اندروید امکان استفاده بصورت آفلاین هم هست یا خیر؟ ممنون

  1. سلام وقت شما بخیر. بسته به نوع اپلیکیشنی که می‌خواهید کار بصورت آفلاین یا آنلاین وجود دارد. بعضی از موارد نیاز به اتصال به اینترنت هست. برای مشاوره در این خصوص با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 15. با سلام و خسته نباشید. امکان ارسال اعلان یا نوتیفیکیشن در ساخت اپ موبایل وجود داره؟؟

  1. سلام وقت شما بخیر. بله امکان نوتیفیکیشن برای ساخت اپ برای شما وجود خواهد داشت.

  1. با سلام. ماژول به یکسری کدها گفته میشه که هرکدوم امکانات خاصی رو به اپلیکیشن شما اضافه میکنند. میتونید برای ساخت اپلیکیشن انتخاب کنید که نیاز به چه امکانات و ماژول هایی دارید و طبق تعداد اونها هزینه اپ معلوم میشه.

 16. سلام. پس از اتمام ساخت اپلیکیشن، سورس کد ها هم به ما تحویل داده می شود؟

  1. سلام. بله با توجه به توافقات اولیه سورس کد اپلیکیشن هم به طور کامل به شما تحویل داده میشود.

 17. سلام . وقتتون بخیر . میخواستم بپرسم در ساخت اپلیکیشن چگونه حق کپی رایت حفظ می‌شود؟

  1. سلام دوست عزیز. برای پاسخ این سوال لطفا با مشاوران ما تماس گرفته تا به طور کلی حقوق کپی رایت و تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

  1. سلام. این سوال رو نمیشه خیلی دقیق پاسخ داد. چون بسته به نیاز شما و نوع اپلیکیشن شما زمان ساخت اپلیکیشن اندروید متفاوته. حدودا از ۲ ماه تا ۶ ماه میتونه طول بکشه. برای اطلاعات دقیقتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 18. توی مراحل ساخت اپلیکیشن که نوشتید ایده یا مشکلی پیدا کنید میتونید شما توی این مرحله برای ساخت اپ به ما کمک کنید؟؟؟

  1. سلام. بله شما توی هر مرحله از ساخت اپلیکیشن موبایل می‌تونید رو کمک مشاوران دیجیتال مارکتینگ ما حساب کنید.

 19. آیا با ساخت اپلیکیشن اندروید نسخه ios هم بهمون تحویل میدید یا اون رو در صورتی که بخوایم باید جداگانه سفارش بدیم؟

  1. سلام. ما هردونسخه اندروید و ios رو به شما میدیم و هیچ هزینه اضافه بابت این موضوع دریافت نمیکنیم.

  1. سلام جناب. بله قطعا پایتون میتونه یک انتخاب خوب در شروع ساخت اپلیکیشن باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫4.8/5 (73 امتیاز )