جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

مزایای موشن گرافیک

تاثیر گذاری روی مخاطب و تبلیغات حرفه ای و بروز

هزینه کمتر نسبت به تیزر تبلیغاتی و یا ساخت استاپ موشن

کمک به بازاریابی در شبکه های اجتماعی

ورود به بازاریابی ویدئویی

یکی از پارامتر های مهم در سئو وب سایت شما

انتقال مفاهیم و اهداف شما به بهترین نحو

مزیت-ساخت-موشن-گرافیک

مراحل تولید موشن گرافیک در شرکت ویستا

نوشتن سناریو یا استوری بورد (story board) و گرفتن تاییدیه از شما

تائید کلی کاراکتر ها و لوکیشن توسط شما

متحرک سازی بر اساس سناریو یا استوری بورد

صداگذاری بر اساس سناریوی شما

blank

ویژگی های مهم  موشن گرافیک

سناریو-ساخت-موشن-گرافیک

سناریو

داشتن سناریو یکی از پارامترهای مهم و تاثیرگذار در موشن گرافیک می باشد. سناریو یعنی متنی که المان های تصویری و افکت ها و المان های صوتی بر اساس آن  ها ایجاد می شوند و از مهمترین ارکان ارتباط با کاربران می باشد. داشتن یک سناریوی خوب شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می کند. تیم گرافیک در شرکت نرم افزاری ویستا سناریویی متناسب با خواست و کسب و کار شما ارائه می دهد برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

گرافیک-ساخت-موشن-گرافیک

گرافیک

برای انتقال پیام در موشن گرافیک استفاده اصولی و حرفه ای از عناصر گرافیکی می باشد که باعث قابل فهم تر شدن پیام شماست. استفاده از فن های انیمیشن و حرکت در طرح های مورد نظر شما گرافیک و طرح موشن گرافیک شما را جذاب تر خواهد کرد. یکی از پر کاربردترین نرم افزار های مورد استفاده برای تولید موشن گرافیک After Effect می باشد. همچنین Photoshop ،Illustrator و Cinema 4k نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

نوآوری- ساخ-موشن-گرافیک

نوآوری

یک از جنبه های مهم هر کسب و کاری خلاقیت در آن حوزه می باشد. نوآوری و خلاقیت در تولید موشن گرافیک یعنی پرهیز از کپی برداری و ارائه وخلق گرافیک  متناسب با تکنولوژی روز و با تکیه بر توانمندی ها و تخصص افراد می باشد تا بتوانید خود الگویی برای رقبایتان باشید. تیم ویستا برآنست تا متناسب با خواست شما و تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از متخصصین با تجربه در این زمینه موشن گرافیک جذاب و حرفه ای ایجاد کند.

صداگذاری-جذاب-موشن-گرافیک

صداگذاری جذاب و تاثیرگذار

یکی از پارامتر های مهم و تاثیرگذار در تولید موشن گرافیک ، موسیقی آن است چراکه موسیقی یکی از عناصری است که باعث تغییر حال و هوای داستان می شود. متناسب با فیلد تخصصی شما موسیقی انتخاب می شود و مکث های میان صدای گوینده را پر می کند. بسته به سلیقه متخصص موشن گرافیک، موسیقی متغیر است زیرا برخی موسیقی را برای جلوه های تصویری برای ایجاد حس حرکت، برخورد، شکستگی و .. لازم می دانند ولی برخی بدون صدا ترجیح می دهند.

ترکیب-حرفه ای-در-موشن-گرافیک

ترکیب حرفه ای

یکی از نکات مهم در ایجاد موشن گرافیک استفاده و ترکیب صدا، تصاویر و نوشته ها در موشن گرافیک می باشد. این ترکیب باید به شکلی هوشمندانه انجام شود تا ویدئو جذابی ایجاد شود. با ایجاد  داستانی برای جذاب تر کردن موشن گرافیک می توانید ترکیب حرفه ای تری داشته باشید. با بهره گیری از افراد متخصص در این زمینه می توانید موشن جذاب تری داشته باشید و متناسب با کسب و کار خود موشن گرافیکی حرفه ای برای ارائه و معرفی کسب و کار خود ارائه دهید.

تاثیرگذاری-در-موشن-گرافیک

تاثیرگذاری

اگر شما قصد خلق موشن گرافیک تبلیغاتی دارید، برای جذب مخاطب بیشتر و افزایش مشتری راه حل بسیار خوبی است چراکه با صرف هزینه کمتر و در زمان کوتاه تری یک تیزر یا سناریو جذاب و پر مخاطب برای معرفی کسب و کار خود ایجاد نمایید. یکی از ویژگی های مهم هر موشن گرافیکی تاثیر گذاری در زمان کم و جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر به سوی کسب و کار شماست. با اعتماد به تیمی حرفه ای در این زمینه می توانید به اهداف خود برسید.

این روز ها کسب و کار ها به سمت آنلاین شدن می روند و بیزنس های مختلفی وجود دارد که در این عرصه خدمات رسانی می کنند. موشن گرافیک یکی  از راه حل های خوب و کاربردی برای افزایش بازدهی و بازدید از وب سایتتان می باشد.