نرم افزار تحت وب 

نرم افزار تحت وب همانطور که از نامش پیداست بر بستر وب طراحی شده است و به واسطه قابلیت آنلاین بودن و در دسترس بودن برای تمامی دستگاه های متصل به اینترنت اقبال بسیاری به آن شده است و امروزه تلاش می شود بیشتر نرم افزار ها به صورت آنلاین و تحت وب طراحی شود تا محدود به دستگاه نبوده و در همه جا قابل دسترس برای تمامی کاربر های آن نرم افزار باشد. اگر شما هم نیاز به خدماتی دارید که می توان در بستر وب طراحی و عرضه کرد و یا کسب و کار شما می تواند با داشتن نرم افزاری بسیار چابک تر و پویا تر عمل کند حتما با ما تماس بگیرید.

نرم افزار تحت وب
نرم افزار تحت وب

هزینه طراحی نرم افزار تحت وب

فرآیند طراحی نرم افزار تحت وب در ویستا به این صورت است که پس از اینکه قابلیت های مد نظر مشتری ارائه شد تیم ویستا طرح پیشنهادی را ارائه می کند و بعد از بحث و بررسی بر سر قابلیت ها طرح پیشنهادی طرح نهایی مشخص خواهد شد. پس از آن متناسب با قابلیت ها و امکانات نرم افزار تحت وب مورد در خواست مشتری میزان هزینه و زمان مورد نیاز برای طراحی نرم افزار اعلام می گردد.

فرآیند طراحی نرم افزار تحت وب

طراحی اپلیکیشن اندروید
با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات نرم افزار آنلاین مد نظر شما طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.
 
طراحی اپلیکیشن
پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، نرم افزار  شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.
 
طراحی اپلیکیشن حرفه ای
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

انواع نرم افزار های تحت وب

نرم افزار بایگانی اسناد و گزارش ها

نرم افزار بایگانی اسناد و گزارش ها

  نرم افزار بایگانی اسناد و گزارش در عصر ارتباطات که همه…
نرم افزار حسابداری تحت وب

نرم افزار حسابداری تحت وب

نرم افزار حسابداری تحت وب در حال حاضر در همه ی تجارت…
نرم افزار بایگانی اسناد (آرشیو اسناد)

نرم افزار بایگانی اسناد (آرشیو اسناد)

امروزه با وجود افزایش پراکندگی مدارک و اسناد شرکت و مجموعه ها…

پرسش و پاسخ

مهم ترین تفاوت در نرم افزار های تحت وب با نرم افزار های ویندوزی در این است که آن ها به صورت آنلاین بوده و توسط مرورگر ها در سیستم های مختلف قابل دسترسی هستند که موجب یکپارچه اطلاعات در تمامی دستگاه ها و در دسترس بودن در همه جا می شود.

امروزه نرم افزار های بسیاری با داده ها بسیار ارزشمند بر بستر اینترنت فعالیت می کنند که شبکه های بزرگ اجتماعی مهم ترین مثال برای این گونه نرم افزار ها هستند. حضور در اینترنت به شرط رعایت اصول امنیتی در طراحی نرم افزار به هیچ وجه به امنیت نرم افزار های آنلاین را صدمه نخواهد زد.

ما دانش طراحی نرم افزار های ویندوزی را در اختیار داریم و در صورت لزوم نرم افزار بر پایه ویندوز طراحی خواهد شد اما با توجه به نوع نیاز های امروز و فواید کار کردن بر بستر وب معمولا پیشنهاد ما طراحی نرم افزار بر بستر وب به جای طراحی آن بر بستر ویندوز است.